www.rama.net.ua / Новини / Новини України / 2008 / Лютий / Чи потрібен державі єдиний податок?

Заволати!

Чи потрібен державі єдиний податок?

8 лютого 2008

Лідер "Європейської партії" Микола Катеринчук вважає, що спрощена система оподаткування - це реальний спосіб легально заробити стартовий капітал

Чи потрібен державі єдиний податок?

Лідер "Європейської партії", депутат Верховної Ради від фракції блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Микола Катеринчук виступає за збереження спрощеної системи оподатковування.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба "Європейської партії".

"У засобах масової інформації сьогодні активно поширюється думка про те, що я, нібито, у свій час, а саме в 2006 році, підтримував ідею скасування спрощеної системи оподатковування. Щоб зробити неможливими спекуляції на цю тему, хочу зазначити, що мої коментарі щодо такої ініціативи лунали винятково як негативні", - говорить він.

На думку Катеринчука, функціонування спрощеної системи оподатковування дозволяє громадянинові реалізувати своє невід′ємне право на підприємницьку ініціативу й в такий спосіб легально заробити стартовий капітал, щоб розширити бізнес.

"Більше того, це найбільш результативний інструмент державної політики будь-якої держави у вирішенні проблеми зайнятості населення, тому що саме дрібні підприємці забезпечують найбільшу кількість робочих місць", - зазначає Катеринчук.

Політик підкреслює, що в проекті Податкового кодексу, який він має намір внести на розгляд Ради, зберігається єдиний податок і передбачаються механізми його вдосконалення.

Як повідомляло агентство, Катеринчук має намір внести на розгляд парламенту проект Податкового кодексу до кінця лютого.

Наприкінці 2006 року Державний комітет з питань підприємництва й регуляторної політики ініціював збільшення товарообігу для юридичних осіб, при якому застосовується спрощена система оподатковування, з 1 млн. до 1,5 млн. гривень.

За даними Держкомпідприємництва, станом на кінець 2007 в Україні 3,5 млн. підприємців користувалися спрощеною системою оподатковування.

Українські новини

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

критик

афтар ашипак наделал в статье...афтар асел)
Лютий 2008 Березень 2008
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4 5 6 7 8
9
10
11 12 13 14 15
16
17
18 19 20 21 22
23
24
25 26 27 28 29

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)