www.rama.net.ua / Новини / Новини України / 2008 / Лютий / Вклади доставлятимуть додому

Заволати!

Вклади доставлятимуть додому

7 лютого 2008

Державне підприємство поштового зв′язку "Укрпошта" почало доставку компенсацій із вкладів Ощадбанку СРСР додому

Вклади доставлятимуть додому

Державне підприємство поштового зв′язку "Укрпошта" почало доставку компенсацій із вкладів Ощадбанку СРСР додому.

Про це на прес-конференції повідомив директор "Укрпошти" Ігор Кравець.

З його слів, на сьогодні від Ощадбанку надійшли виплатні документи й гроші на виплату компенсацій у Чернігівській області.

Усього станом на 6 лютого подало заявок на одержання компенсацій додому 7 чоловік у Запорізькій області й 196 чоловік із Чернігівської області.

Водночас Кравець зазначив, що для "Укрпошти" це щоденна робота й навантаження й відповідальність "Укрпошти" у період виплат пенсій набагато більші, ніж у цьому процесі.

З його слів, 67% пенсіонерів одержують пенсію через "Укрпошту", інші - через відділення Ощадбанку, що становить приблизно 8,5-8,8 млн. пенсіонерів по Україні.

Кравець також зазначив, що основну роль в оперативності відіграє Ощадбанк, оскільки "Укрпошта" здійснює виключно виплату коштів, а оформлення документів і інших супровідних заходів здійснює Ощадбанк.

Як повідомляло агентство, "Укрпошта" мала намір почати доставку додому компенсацій із вкладів Ощадбанку СРСР до 1 лютого.

Кошти, отримані від Ощадбанку за доставку й виплату компенсацій, будуть спрямовані на оплату працівникам "Укрпошти", задіяним у цьому процесі.

Раніше Кабінет Міністрів установив безкоштовну доставку працівниками "Укрпошти" компенсаційних виплат вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР додому.

Відповідна постанова Кабміну №15 від 17 січня передбачає, що вартість послуг, які надаються "Укрпоштою" з доставки компенсаційних виплат додому, оплачується "Ощадбанком" у розмірі 0,5% від суми фактично доставлених виплачених компенсацій.

Українські новини

Додати свій коментар першим

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Лютий 2008 Березень 2008
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4 5 6 7 8
9
10
11 12 13 14 15
16
17
18 19 20 21 22
23
24
25 26 27 28 29

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)