www.rama.net.ua / Новини / Новини України / 2008 / Лютий / Чиновники збираються роздерибанити Казантип

Заволати!

Чиновники збираються роздерибанити Казантип

20 лютого 2008

Екологи протестують проти розпаювання земель на мисі Казантип: це може зруйнувати екосистему Казантипського заповідника

Чиновники збираються роздерибанити Казантип

Кримська республіканська асоціація «Екологія і світ» вимагає не допустити розпаювання земель на території центральної частини мису Казантип, оскільки це може призвести до руйнування екосистеми Казантипського природного заповідника.

Як повідомили УНІАН у прес-службі асоціації «Екологія і світ», за даними екологів, місцева влада планує розглянути питання розпаювання земель вже в лютому.

«Навколо цієї території (центральної частини мису - УНІАН) розташовано Казантипський природний заповідник. Розпаювання призведе до появи близько двохсот приватних землевласників. Їхня господарська діяльність збільшить загрозу руйнування екосистеми заповідника», - заявляють в організації.

«Ми вважаємо, що мис Казантип - єдиний в Україні атоловий риф - це єдина екосистема. Тому й зберегти необхідно весь мис Казантип в цілому. Центральна частина мису має ввійти до складу Казантипського заповідника», - переконані екологи. Вони вимагають від Президента України та Мінприроди включити центральну частину Казантипу до складу Казантипського природного заповідника, створити охоронну зону заповідника. В зв"язку з цим екологи просять Верховну Раду АРК звернутися до Президента з пропозицією про включення в межі Казантипського заповідника центральної частини мису Казантип.

*** Казантип ("дно казана" - з тюркської) - єдиний в Україні атоловий риф, його абсолютна висота 50-100 м над рівнем моря. На території Казантипського заповідника ростуть унікальні й реліктові рослини, мешкають представники рідкісних видів ссавців, птахів, плазунів, риб і комах. 12 видів рослин є ендеміками, тобто ніде на Землі, окрім Казантипу, не ростуть.

УНІАН

Додати свій коментар першим

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Лютий 2008 Березень 2008
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4 5 6 7 8
9
10
11 12 13 14 15
16
17
18 19 20 21 22
23
24
25 26 27 28 29

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)