www.rama.net.ua / Новини / Новини України / 2008 / Лютий / Перемога над «Шахтарем» принесла «Динамо» мільйон доларів

Заволати!

Перемога над «Шахтарем» принесла «Динамо» мільйон доларів

1 лютого 2008

Наставник київського «Динамо» Юрій Сьомін: «Кожен футболіст вів максимальну боротьбу. Я вдячний гравцям за характер, за уміння долати складнощі, які виникають. Вони подолали їх, що говорить про хорошу мотивацію і вольові якості»

Перемога над «Шахтарем» принесла «Динамо» мільйон доларів

Наставник київського "Динамо" Юрій Сьомін увійшов до конференц-залу стадіону "Блюмфілд" під аплодисменти журналістів. Матч з "Шахтарем" на Кубок Першого каналу він охарактеризував як складний і важливий для гравців і тренерів: "Кожен футболіст вів максимальну боротьбу. У якихось періодах матчу мали перевагу ми, в якихось - суперник. Два вилучення, серія пенальті. Вдячний гравцям за характер, за уміння долати складнощі, які виникають. Вони подолали їх, що говорить про хорошу мотивацію і вольові якості. Це найголовніше".

Тренер "Динамо" все ж таки вважає, що в техніко-тактичних діях і індивідуальній грі огріхів було багато: "Розбиратимемося. Багато часу "Шахтар" володів ініціативою. Але ми компактно оборонялися і на кожну атаку суперника старалися проводити свою контратаку. Щось виходило, а щось ні".

Юрій Сьомін з радістю повідомив журналістам: "Зараз ми маємо право поласувати чорною ікрою. Одержали чималий приз. Приємно, що завдяки заробленим нами коштам у клубній дитячій школі зможуть побудувати додаткові поля. Гравці зробили великий подарунок нашій школі."

Як відомо, учора київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" у матчі на Кубок Першого каналу. Призовий фонд турніру - 1 мільйон доларів.

УНИАН

Додати свій коментар першим

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Лютий 2008 Березень 2008
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4 5 6 7 8
9
10
11 12 13 14 15
16
17
18 19 20 21 22
23
24
25 26 27 28 29

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)