www.rama.net.ua / Новини / Новини України / 2005 / Грудень

Заволати!

Грудень

Конституційний Суд України залишається недієздатним

Конституційний Суд України залишається недієздатним

Нині було останнє засідання парламенту, де новопризначені судді могли скласти присягу і почати виконувати свої посадові обов’язки. За законом, на це відводиться не більше місяця і цей термін спливає завтра. Втім, депутати на це не зважили, погоджувальна рада перенесла складення присяги на наступний пленарний тиждень. До того часу законотворці планують затвердити і свою частину Конституційного Суду. Потім присягатимуть всі разом.

Перший снігопад на Львівщині і перша трагедія – пасажирський автобус зірвався у прірву

Дев’ятеро людей загинули, двох із них не змогли врятувати в лікарні та шестеро травмовані внаслідок автомобільної аварії в Турківському районі на Львівщині.

В Криму від завтрашнього дня буде заборонено продаж домашньої птиці

В кількох селах Радянського, Джанкойського та Нижньогірського районів півострова гинуть домашні птахи – за ніч до 20 відсотків. В Управлінні ветеринарної медицини Криму кажуть, що хвороба прийшла з Присивашшя. Але що це за хвороба, на разі невідомо. З Києва та Донецька до Криму виїхала група фахівців – працівників спеціальних лабораторій. Міністр АПК Олександр Барановський в телефонному інтерв’ю обіцяє, що результати будуть якнайшвидше.

80 волинських пенсіонерів стали студентами і тепер опановують мистецтво, медицину і соціальне право

Медичний, мистецький і соціально-правовий факультети є у новоствореному Університеті третього віку, який відкрився у містечку Ковель Волинської області. Це навчальний заклад для пенсіонерів. Недобору тут немає, 80 людей похилого віку сіли за студентську парту з міцним переконанням, що навчатися ніколи не пізно.

Листопад 2005 Грудень 2005 Сiчень 2006
пнвтсрчтптсбнд1 2 3
4
5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25
26 27 28 29 30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)