www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2011 / Лютий / Справедливість по-димитрівському: хворим — пішки в Олександрію

Заволати!

Справедливість по-димитрівському: хворим — пішки в Олександрію

26 лютого 2011

16 лютого, в середу, відбулася 8-ма сесія Димитоівської селищної ради, на якій було дуже гаряче. Ще під час виборчої кампанії-2010, на загальному зібранні мешканців селища Димитрове тодішній кандидат на міського голову С. К. Цапюк і кандидат в депутати до Олександрійської міської ради від селища Димитрове В. М. Проквас пообіцяли мешканцям селища відремонтувати (В. М. Проквас) і відновити (С. К. Цапюк) роботу стаціонарного відділення місцевої лікарні.

Справедливість по-димитрівському: хворим — пішки в Олександрію

Цю важливу пропозицію було з радістю зустрінуто мешканцями селища, адже в Димитровому живуть в основному гірники похилого віку. Невдовзі було зроблено і перші кроки. Депутат Олександрійської міської ради Віталій Проквас завіз нові ліжка, матраци, шафи, крісла, постільні комплекти для хворих (які є, але лікарні для них — нема). І всі стали з нетерпінням очікувати весни в надії, що в березні, як обіцяли, ремонт буде зроблено. Саме про питання відновлення роботи цього димитрівського стаціонару й шла мова на двох сесіях поспіль.

На 7-й сесії Димитрівської селищної ради 6-го скликання голова селищної ради Т. В. Бандурко запропонувала депутатам «донести до своїх виборців, чи потрібна нам лікарня» (хоча потрібно було негайно скликати громадські збори — лікувати-то людей потрібно негайно!). 16 лютого 2011 року, на наступній сесії Димитрівської ради, дуже красномовно виступив депутат від регіоналів В. В. Нестеренко, який порахував державні і чужі гроші (С. К. Цапюка і В. М. Прокваса), і висловив свою думку про те, що стаціонарне відділення лікарні Димитровому — не потрібне. Його підтримала голова селищної ради Т. В. Бандурко, секретар селищної ради Т. І. Буріко, депутати С. І. Порада, Н. В. Локатош, С. С. Шевченко, Р. О. Литвиненко, С. Д. Карета, Л. І. Рожкова, Л. Т. Глущенко, В. Данильченко. В. Луценко. В. Фоменко.

Оскільки це і виявилася більшість (як у цьому, так і в решті питань на Димитровому!), то сесія вирішила: лікарня людям не потрібна. Але «меншість», наша депутатська група «Справедливість», яка и виникла на цій сесії, бо недбання про інтереси хворих людей стало останньою крапкою терпіння, вважає: перед тим, як сказати виборцям про відкриття стаціонарного відділення Степан Цапюк та Віталій Проквас все добре обміркували, і тому-то і вважали за можливе і потрібне створити лікарню для людей — і спасибі їм обом за те! Але вище перераховані депутати разом із головою селищної ради Т. В. Бандурко, мабуть, вважають, що ініціативи самого міського голови — це дитячі пустощі, до яких нема чого прислуховуватися.

Ми, депутатська група «Справедливість» (8 осіб), думаємо, що в даному випадку як голова селища, так і керована нею більшість глибоко помиляються, і можливо, народ Димитрового даремно довірив свою долю саме цим людям. Бо здоров’я людське є першочерговим питанням завжди. І якщо хтось думає інакше, то є великі сумніви, що він узагалі думає про людей. Депутатом Володимиром Печерським була озвучена на сесії пропозиція щодо проведення таких громадських слухань із запрошенням на них Цапюка і Прокваса, але Тетяна Бандурко сказала: «Ні, нікого я запрошувати не буду». Тобто, селищний голова ігнорує і міського голову, і депутатів обох рад, і свою громаду, чи як?

А ще один депутат Димитрового Віктор Залєвський вніс пропозицію про те, щоб селищний голова Т. В. Бандурко звітувала перед селищною громадою кожні три місяці, але більшість на чолі з головою проголосували за те, щоб звітувати раз на рік. Від кого ж голова ховається?

Зате на сесії ради надійшла пропозиція від С. С. Шевченка, аби депутати подали запит у Олександрійську міську раду з приводу того, щоб змінити перевізника маршруту 81/3/4 А. В. Проквас на іншого, мотивуючи це тим, що автобуси ходять невчасно і в них холодно. Та мешканці селища пам’ятають, як ми їздили в газелях, і тепер, коли А. В. Проквас налагодила справу перевезень, треба змінити перевізника? Між тим, ціна квитка на маршруті цього перевізника залишилася 4 гривні, і цей перевізник пообіцяв не підвищувати її до кінця року. Це за це його вирішили прибрати? І це тоді, як вартість поїздки до Пантаївки вже зросла: з 4 грн до 5 грн 60 коп. Замість того, щоб допомогти з встановленням нормальних лежачих поліцейських, аби нові автобуси А. В. Проквас не ковзали по них днищем, вони хочуть скасувати перевізника! Виходить, легше змінити перевізника, найняти бронетранспортери з вартістю проїзду в 100 гривень, аніж селищному голові нормально виконувати свою роботу? Жарт, звичайно. Але і від тих «жартів», якими не одне скликання з людьми Димитрового жартує Т.В.Бандурко, мешканцям не набагато легше.
Депутатська група Димитрівської селищної ради «Справедливість»

П.С. На нашу думку, пропозиція С. С. Шевченка надійшла після того, як два рази поспіль його машину було затримано з металобрухтом на борту і ще двічі, як казав один із колишніх керівників Міліції, «не знаю хто їх відпустив». Незабаром, кажуть, С. С. Шевченко з Т. В. Бандруко сиділи в приймальні міського голови: на нашу думку, з метою того, щоб С. С. Шевченка залишили в спокої. От і думайте, шановні читачі, що, де і як.

Комментарии:

А нехай перевізник розповість як в його автобусах весіла ухвала Олександрійського міськрайонного суду про заборону Олександрійській міській раді зменшувати тариф на превезення по маршруту Олександрія-Димитрове, згідно якої саме Проквас звернулася до суду з таким позовом. Та про свої автобуси якість та засмічченя яких відповідає рівню громадської вбиральні. А стосовно лікарні, яку закрив сам Проквас, як перший застнник, то можна припустити що наступна пропозиція Прокваса та його ініціативної групи (де хто в’язнь-гвалтівник — Узлов, де хто колишній алкоголік — Залевський) буде будівництво космодрома чи найвищого хмарочосу, після відилення якої, його газета надрукує подібну статтю.

alnet.com.ua

Додати свій коментар першим

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Сiчень 2011 Лютий 2011 Березень 2011
пнвтсрчтптсбнд

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Copyright © Радіо Маяк 2011

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)