www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2008 / Лютий / Губернатор пообіцяв допомогти

Заволати!

Губернатор пообіцяв допомогти

29 лютого 2008

Голова обласної державної адміністрації Василь Моцний відвідав Олександрійський протитуберкульозний диспансер та Пантаївську школу-інтернат

Губернатор пообіцяв допомогти

У ході робочої поїздки Олександрійським районом голова обласної державної адміністрації Василь Моцний відвідав міський протитуберкульозний диспансер та Пантаївську школу-інтернат.

Олександрійський протитуберкульозний диспансер діє у місті майже 50 років - і жодного разу тут не проводився капітальний ремонт. Персонал власними зусиллями проводить поточні ремонти, аби споруда взагалі не розсипалася. Кілька років тому на території диспансеру розпочали зводити нову будівлю. Планували розмістити в ній лабораторію. Та, як завжди, на завершення будівництва не вистачило коштів. Споруда так і залишилась недобудованою. Тож зараз першочергове завдання влади - вирішити цю та цілу низку інших проблем, що стосуються галузі медицини, зазначив Василь Моцний.

Другим місцем, яке відвідав голова облдержадміністрації, стала Пантаївська школа–інтернат. В ній виховується більше двохсот школярів та п’ятнадцять дошкільнят. Василь Моцний провів бесіди з вихованцями закладу, поцікавився умовами їх життя. Як запевнили самі школярі, живуть вони непогано. Вчаться, займаються спортом, відвідують творчі гуртки. Єдине, про що попросили діти – довести до ладу старенький спортмайданчик. Керівництво ж школи–інтернату озвучило більш глобальні проблеми. В їх закладі закінчуються запаси харчових продуктів. Через тендерні проблеми організації, з якими раніше працювала школа, від подальшої співпраці відмовляються: занадто невигідною стає для них ця процедура. Що робити у такій ситуації і чим надалі годувати понад дві сотні дітей, керівництво інтернату поки що не знає. У вирішенні проблеми пообіцяв допомогти Василь Моцний.

канал «Кіровоград»

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

котик

думаю що наше місто підніметься на кращий рівень і ніколи ніхто не буде ні в чому потребувати допомоги, а якщо і буде то отримає її дуже швидко.
Сiчень 2008 Лютий 2008 Березень 2008
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4 5 6 7 8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)