www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2008 / Лютий / Будинок юних творців

Заволати!

Будинок юних творців

27 лютого 2008

Сьогодні Олександрійський Будинок дитячої та юнацької творчості відвідують близько тисячі обдарованих дітлахів

Будинок юних творців

Як повідомляє газета "Олександрійські Відомості", сьогодні увагу преси все частіше привертає створений на базі колишньої школи №5 Будинок дитячої та юнацької творчості.

Його директор Євгенія Попова вдячна всім своїм колегам-депутатам, котрі допомогли втілити в життя ідею створення не просто позашкільного закладу, але закладу, здатного об′єднати дітей з різними типами творчої обдарованості.

Сьогодні цей позашкільний заклад уже відвідують близько тисячі дітлахів. Новачки записуються у гуртки практично щодня. Вік вихованців – від 5 до 18 років. Окрім діючих гуртків там діятимуть гуртки юних мотоциклістів та картінгістів, декоративного мистецтва, фотогурток, гурток фітодизайну.

У майбутньому керівництво Будинку планує відкрити цілий ряд спортивних секцій і навіть створити на території закладу власний дендропарк. Однак всі ці плани можуть бути втілені у життя тільки після реставрації основної споруди. А це, у свою чергу, відбудеться після наджоджень у бюджет необхідних витратних коштів.

За матеріалами тижневика "Олександрійські Відомості"

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

Вика

А какие кружки там уже работают?

tughafa

чтото невериться что у нас такое наконецто работает

Валентина

І яке миле дитинча на фотографії! :-))

Валентина

Моя дитина там займається. Це прекрасно, що у наш час ще залишилися такі гуртки і такі викладачі, завдяки яким діти можуть проводити час не лише на вулиці чи за комп"ютерами, змагаючись у дурних "стрілялках". Велике спасибі пані Євгенії!
Сiчень 2008 Лютий 2008 Березень 2008
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4 5 6 7 8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)