www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2007 / Травень / Узлов будинки культури не закриває

Заволати!

Узлов будинки культури не закриває

26 травня 2007

Селищем Димитрове пішли невиправдані чутки відносно нашого Будинку культури. Плітки, а інакше їх не назвеш, зводяться до того, що, буцімто, я ходжу селищем і збираю підписи на закриття селищного Будинку культури.

Узлов будинки культури не закриває

З цього приводу хочу заявити, що підписи я збирав на відродження дитячого духового оркестру на селищі, а не на закриття Будинку культури. Щоб не бути багатослівним, вказую в цьому листі підписи свідків, жителів Димитрового, які бачили, що Галина Мороз (мешканка Димитрового) збирала підписи на підтримку директора БК (Іваненко Л.П.), кажучи людям, що ці підписи збираються на користь керівництва БК, який нібито хочуть закрити. Ввівши в оману людей, таким чином було зібрано 173 підписи.

А.М.Узлов

Від редакції. Цю інформацію дійсно підтвердили своїми підписами ще чотири мешканці Димитрового. Чесно кажучи, ситуація майже анекдотична. Якщо не зважати на правомірність подібних дій збоку збирачів цих підписів. Погодьтеся самі: якщо БК ніхто не збирається закривати, а його директорові чомусь здається, що збираються, то це не більше, ніж її власні домисли. Можна поділитися своїми побоюваннями з сусідами, але посилати людину збирати підписи, б’ючи цим на сполох – це означає свідомо вводити в оману мешканців селища. А що, коли почувши, що БК закривають, комусь стане зле? У таких випадках правомірним є позиватися в суді за введення в оману, бо такі «трюки» можуть становити загрозу життю людей. Крім того, наскільки відомо, громадянин А.М. Узлов не є представником влади, щоб закривати БК на Димитровому.

Не можна збирати підписи про те, що громадянин М., наприклад, ваш сусід, збирається звільнити Олександра Мороза з посади спікера чи закрити на реставрацію Палац спорту в Києві. Чому? Тому що це не в його компетенції…

Олександрійська Правда

Додати свій коментар першим

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Квiтень 2007 Травень 2007 Червень 2007
пнвтсрчтптсбнд

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 22 23 24 25 26
27
28
29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)