www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2007 / Травень / Хлібозаводчани дбають про олександрійців

Заволати!

Хлібозаводчани дбають про олександрійців

25 травня 2007

Давно відомо, що без хліба, як і без води: і ні туди, і ні сюди. Та не тільки хлібом єдиним живе людина. Тому й подбало керівництво ВАТ «Олександрійський хлібозавод», аби мешканці нашого міста, яким доля вготувала проживати в приватному секторі, в, так званих, хлібних кіосках, мали можливість не тільки купувати смачну хлібобулочну продукцію та кондитерські вироби, а й ще багато чого іншого з продуктів харчування.

Хлібозаводчани дбають про олександрійців

Віднедавна кіоск, що розташований на перехресті вулиць Фрунзе та Куйбишева, можна сміливо віднести до такого собі міні-ринку. Асортимент його продукції значно розширений, що дозволяє покупцям відчутно економити час, аби добре скупитися.

Крім широкого асортименту запашного, смачного і завжди свіжого хліба, як то: паляниця українська, запорізький формовий, паляниця кіровоградська, хліб домашній подовий, житній з коріандром, тостерний, гірчичний, житній формовий, популярний, подовий, стахановський, колосок, юр’євський, хліб-мозаїка, та дуже смачних батонів: особливий, дорожній, найрізноманітніших булочок і тістечок, у згаданому кіоску можна придбати рибні та м’ясні консерви, цукор, крупи, олію, чай, каву, мінеральну воду, соки, морозиво, заморожені вареники і пельмені, пиво, та ще багато чого, що життя неодмінно робить кращим.

Є всі підстави вважати, що взятий ще один акорд в роботі ВАТ «Олександрійський хлібозавод» на чолі з його директором Мариною Олександрівною Решетніковою, який полягає в тому, що діє ця, потрібна людям установа, так, як того хочуть люди.

Марина Сергієнко

Олександрійська Правда

Додати свій коментар першим

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Квiтень 2007 Травень 2007 Червень 2007
пнвтсрчтптсбнд

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 22 23 24 25 26
27
28
29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)