www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2007 / Квiтень / БК закрито - всі пішли на...

Заволати!

БК закрито - всі пішли на...

29 квiтня 2007

Мікрорайон Жовтневий - сьогодні один із найбільш занехаяних у місті. А колись, в радянські часи, він був охайним, затишним, чистим - навіть багато в чому показовим.

БК закрито - всі пішли на...

Двоповерхові будиночки, приватний сектор тонули в зелені, поряд знаходилися комфортно облаштовані брикетна фабрика і ТЕЦ-1-2. Майже кожен житель мікрорайону працював на цих підприємствах.

Будувався він в післявоєнні роки не лише військовополоненими німцями, а й тими, хто відбував покарання за різні дрібні злочини. Була зведена мережа будівель соціальної сфери: магазин, лазня, відділення зв’язку, дитячі садочки, будинок культури, бібліотека, медпункт, пожежна частина, школа, СПТУ – все, що необхідно для повноцінного життя його мешканців. В останні роки, напередодні незалежності України, там навіть збудували п’ятиповерховий гуртожиток для працівників вугільної галузі. Життя кипіло...

Пізніше зникла лазня, закрився дитсадок, відділення зв’язку, настала черга і будинку культури. Понад 9 років він стоїть із забитими навхрест вікнами і дверима, нагадуючи гасло перших пореволюційних років: «Райком закрыт – все ушли на фронт!» От тільки невідомо, куди пішли 9 років тому працівники БК? Тільки відтоді молодь Жовтневого залишилася без культурного життя.

Щоразу, коли наставав час виборів міського голови, кандидат і мер двох каденцій С.Цапюк обіцяв, що буде відроджено роботу Жовтневого Будинку культури, відбудовано лазню, відкрито відділення зв’язку, щоб старенькі не йшли по 2 кілометри на Перемогу. Обіцянки залишались цяцянками, яких треба чекати щонайменше... десятиліттями. Славу Богу, хоч газ прийшов на мікрорайон!

І стоїть собі Будинок культури, в якому могли розміститися і бібліотека, і відділення зв’язку, - і тоді будівля відповідала б своєму призначенню, виховуючи в молоді духовну культуру. З фото видно, що «очаг культуры» благає допомоги.

Олександрійська Правда

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

Вакула

Все кто идет в начальство, обещают помыть людей , но увы это только обещания, баня дело хлопотное и содержание ее очень и очень дорогое, только Великая РОССия может позволить себе иметь бани в каждом дворе и тд. Хохлы моются в речке летом, а зимы у хохлов короткие, и баню они всегда превращают в хлев или свинарник , а меры такие же хохлы.....
Березень 2007 Квiтень 2007 Травень 2007
пнвтсрчтптсбнд


1
2
3
4
5 6
7
8
9
10
11 12 13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)