Заволати!

Повернення втраченого рядка

23 квiтня 2007

Відбувся 28 тур чемпіонату України по футболу в першій лізі. 21 квітня на полі КСК «Ніка» професійний футбольний клуб «Олександрія» приймав київський «Динамо 2».

Перший тайм гри був напрочуд тривожним і закінчився двома нулями, а після перерви уболівальники таки побачили гол.

Нарешті олександрійська команда повернула собі обличчя переможця. На 64-ій хв матчу нападник ПФК Олег Мельник зумів пробити у ворота суперника. 1:0, таким рахунком завершилася зустріч ПФК «Олександрія» – «Динамо 2» м. Київ.

Вітаємо наших переможців. П’ятий рядок у турнірній таблиці першої ліги знову посідає «Олександрія»!

Команда «Борисфен» Бориспіль позбавлена шести турнірних очок згідно рішення Бюро ПФЛ від 06.02.2007 р.

ПФК Олександрія на період 29 туру відпочиває і вже готується приймати ФК Львів на КСК Ніка 2 травня 2007 р.