www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2007 / Квiтень / На честь міністра Ю.Ф.Кравченка

Заволати!

На честь міністра Ю.Ф.Кравченка

23 квiтня 2007

Ім’я Юрія Федоровича Кравченка особливе для мешканців нашого міста. Це був олександрієць, який, без перебільшення, досягнув найвищих висот української влади. Розпочавши кар’єру в органах МВС в Олександрії зі звання лейтенанта міліції, Юрій Федорович дослужився до високого звання генерала та міністра МВС України.

На честь міністра Ю.Ф.Кравченка

Логічно, що в поминальний день 15.04.07 біля міськвідділу міліції на мітинг пам’яті, присвячений віншуванню Ю.Ф.Кравченка, прийшли не тільки співробітники органів МВС та мешканці міста, які пам’ятають Юрія Федоровича, а й представники еліти міста та нашої Вітчизни. Як сказав на мітингу пам’яті Ю.Кравченка заступник міністра агропромполітики Василь Кузьмович Моцний, Юрій Федорович Кравченко зміг підняти високе звання українського міліціонера до небачених доти висот: міліцію за часів 5-річного керування нею нашим земляком (Ю. Кравченко найдовше з-поміж усіх перебував на посаді міністра МВС України) не просто шанували, але називали «державою у державі» – такої поваги до органів МВС ні до, ні після Ю.Кравченка ще не було.

Крім того, Юрій Федорович був не лише міліціонером №1 в Україні, а також керував Херсонською облдержадміністрацією, і, крім міністерського портфеля, займав чимало гідних державних посад. Причому, на кожній із них він відзначився як талановитий керівник і організатор.

На мітингу пам’яті на честь почесного громадянина міста Олександрії Ю.Ф.Кравченка було відкрито меморіальну дошку. Пам’ять нашого великого земляка разом із його дружиною та дітьми вшанували М.М.Лавренко, В.К.Моцний, С.К.Цапюк, В.В.Півняк, депутати Олександрійської міськради та Верховної Ради України. На мітингу виступили міський голова О.Скічко та начальник міської міліції А.Жиленко.

По-особливому на врочистостях пам’яті її чоловіка пролунали слова Тамари Петрівни Кравченко – дружини героя-земляка: «Юрій Кравченко був принциповою людиною і намагався кожну зі справ доводити до кінця. Тому працювати йому було нелегко, але свою роботу він любив і шанував інтереси кожного зі співробітників МВС України. Він підвищив співробітникам міліції зарплатню, побудував їм квартири та церкви. Отож, нехай ніхто з тих, хто сьогодні стоїть на цьому майдані та ваших близьких, ніколи не пізнає, що таке передчасна втрата дорогої вам людини. Нехай над усіма вами сяє чисте мирне блакитне небо». Саме Тамара Петрівна Кравченко та мер Олександрії Олексій Омелянович Скічко врочисто відкрили меморіальну дошку на честь Ю.Ф.Кравченка.

Олексій Омелянович зазначив, що на сесії міськради одному зі скверів міста Олександрії депутатами присвоєно ім’я нашого великого земляка Ю.Ф.Кравченка. Треба відзначити, що гості міста та олександрійці, які віддали данину пам’яті трагічно загиблому міністру МВС України були небагатослівними, але всі присутні були сповнені неприхованої гіркоти та туги від відчуття передчасної втрати Юрія Федоровича. І коли насамкінець удруге лунав гімн України на честь Юрія Федоровича, у повітрі стояло відчуття врочистості цієї вродливої миттєвості в історії міста Олександрії.

Віталій Квітка

Олександрійська Правда

Березень 2007 Квiтень 2007 Травень 2007
пнвтсрчтптсбнд


1
2
3
4
5 6
7
8
9
10
11 12 13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)