www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2007 / Березень / ПФК Олександрія – Закарпаття - 1:0

Заволати!

ПФК Олександрія – Закарпаття - 1:0

21 березня 2007

Вчора, 20 березня, на футбольному полі КСК Ніка на етапі 22 туру чемпіонату України по футболу в першій лізі відбувся матч Між ПФК «Олександрія» та командою «Закарпаття» з м. Ужгород.

Оле! ПФК Олександрія – Закарпаття - 1:0. Вчора, 20 березня, на футбольному полі КСК Ніка на етапі 22 туру чемпіонату України по футболу в першій лізі відбувся матч Між ПФК «Олександрія» та командою «Закарпаття» з м.Ужгород.

Перший тайм пройшов без сюрпризів, а вже на четвертій хвилині другого Гребінюк відправив м’яч у ворота «Закарпаття». Гра завершилася рахунком 1:0 на користь нашої команди.

Матч проходив о 16:30, але глядачів на стадіоні не бракувало. Їх кількість склала 1700 чоловік! Вітаємо Вас з перемогою.