www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2007 / Лютий / Важливі Позачергові сесії

Заволати!

Важливі Позачергові сесії

27 лютого 2007

Минулого тижня під головуванням міського голови О.Скічка відбулися дві позачергові сесії, на яких розглядалися термінові рішення. 13 лютого міська рада затвердила інвестиційні проекти КП «Теплокомуненерго» та «Олександрія-водоканал» для їх участі у щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Важливі Позачергові сесії

Це дасть можливість залучення інвестицій, додаткове фінансування проектів підприємств з обласного бюджету для впровадження енергозберігаючого обладнання. Депутати дали згоду на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Олександрія незавершеного будівельного об’єкту «Будівництво звалища твердих побутових та нетоксичних промислових відходів у м. Олександрія» в обсязі 250 тис. грн, розташованого на території Лікарівської сільської ради. Добудова та подальша експлуатація цього об’єкту дасть можливість закрити переповнене звалище, що знаходиться на території 14-го мікрорайону.

16 лютого на 21-й сесії міськради депутати прийняли рішення про надання пільг по сплаті податку на прибуток КП «Теплокомуненерго» та КП «Олександрія-водоканал». Сесія вирішила також прийняти до відома інформацію заст. міськголови А.Садоміченка «Про проект Програми розвитку буровугільного комплексу Олександрії, як складової частини галузевої Програми розвитку буровугільного комплексу України». Протокольно міський голова доручив відповідним спеціалістам вугільної галузі, заст.міськголови А.Садоміченку та профільній депутатській комісії розробити та надати свої пропозиції до названої програми з метою узагальнення для направлення до Кіровоградської облдержадміністрації та Мінвуглепрому.

Депутати міськради прийняли Звернення до Президента України В.Ющенка щодо соціально-економічної ситуації в місті, яку спричинило чергове підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Зокрема, у Зверненні наголошується, що нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особистого рахунку зросло в порівнянні з 1.01.06 в 3 рази, що склало 40% середньомісячної зарплатні штатного працівника. Виходячи з цього, рівень проплат за теплопостачання склав в січні 2007 р. 50,2% і заборгованість з кожним днем зростає.

Депутати просять Президента, як гаранта конституційних прав громадян України,:
- забезпечити збалансованість цінової політики на енергоносії та належний захист трудових доходів, пенсій та соціальних допомог громадян;
- оприлюднити об’єктивну позицію Уряду України щодо цінової політики держави у сфері енергоресурсів;
- забезпечити додаткові субвенції, спрямовані на соціальний захист незабезпечених верств населення в зв’язку з ростом тарифів на енергоносії;
- встановити державну монополію щодо ціни на збут природного газу, який видобувають в Україні, та гарантувати його постачання для використання населенням та комунальним підприємствам, які надають послуги населенню;
- вирішити питання заборгованості місцевих бюджетів та комунальних підприємств за спожиті енергоносії, яка виникла внаслідок прийняття рішень органами державної влади про підвищення цін на природний газ;
- встановити єдині тарифи на енергоносії для населення та комунальних підприємств.

Власкор.

Олександрійська Правда

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

Дятел

Есть классное место и людей нет , -балка за автоштампом,возить через тонель можно.

Антон

Мусорная свалка уже переполнена.ее переносить надо ,но там где они (Пивняк и Шахадинец)и помыли деньги,вообще ничего нет , ни ямы ни карьера с глиной и зарывать бульдозеру там негде,там только природу загубить и главное очень далеко возить и платить раену в лице Конюшенко огромные деньги , надо найти место поближе , чтобы списывать поменьше топлива или покупать спецмашины которые пресуют мусор.

Правдолюб

Ну мужики и забрехались.

Евтух

Власкор скажи речь идет о той свалке на которой Шаходынец с Пивняком отмыли 760 тис. гривен. Если да, то тогда понятно почему необходимо принять в коммуналку города. Захотели комбинаторы спрятать концы в воду. Говорят, что по этому факту возбуждено уголовное дело. И когда же нажруться. Вован тот скоро лопнет.
Сiчень 2007 Лютий 2007 Березень 2007
пнвтсрчтптсбнд1 2
3
4
5
6
7
8 9 10
11
12 13 14 15
16
17
18
19 20 21 22 23 24
25
26 27 28

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)