www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Липень / Дуже коротко. Гість студії - Стас

Заволати!

Дуже коротко. Гість студії - Стас

27 липня 2006

Двадцять сьомого липня, року дві тисячі шостого, до ефірної студії Радіо МАЯК завітав наш добрий товариш, громадянин Олександрії, байкер (вшанований навіки мотоклуб Silver Bullets), власник єдиного в місті справжнього (!!!) пабу Silver Bullets.

Дуже коротко. Гість студії - Стас

Двадцять сьомого липня, року дві тисячі шостого, до ефірної студії Радіо МАЯК завітав наш добрий товариш, громадянин Олександрії, байкер (вшанований навіки мотоклуб Silver Bullets), власник єдиного в місті справжнього (!!!) пабу Silver Bullets, свідомий патріот, і, просто, хороша людина (досить вже епітетів, а то ще подума, що має місце певний стьоб, хоча, ще дофіга всіляких речей можна мовити про нашого радіогостя…), після тривалої мхатівської паузи представляємо особу – Стас. Власною персоною. Приїхав на мотоциклі.

Неліричний відступ.

Чому мені завжди незручно спілкуватись зі Стасом в ефірі?

Причина перша й остання – часу не вистачає. Ні десяти хвилин, ні тридцяти, ні години.
Зважаючи на це, в новому радіосезоні, за місяць, буквально, в ефірі Радіо МАЯК запланована регулярна програма з робочою назвою «Байки від Байкера». Подробиці – пізніше.

Сьогодні спілкувались про мотоцикли, мотоциклістів, молодь, безпеку руху, любов до ближніх своїх, моторух, мотофести, Нічних Вовків, одним словом, це треба було чути.

Найближча грандіозна подія - Музично-літературний андеґраундовий фестиваль ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ (подробиці в нас на сайті в розділі Новини України).

Гречно дякую за люб’язне запрошення поїхати до Гуляйполя мотоциклом в якості пасажира (якщо хтось дума, що то така собі легенька прогулянка, то жорстоко помиляється).

Все. Тепер в мене чемоданний настрій. Рахую дні й години. Тому, що там – батьківщина народного героя Нестора Махна. Там – колисанка справжньої нової української Свободи. Треба, лишень, частіше згадувати це слово – Свобода. Можна просто промовляти його про себе тихенько. І не вестись на пластикові промови парламентських костюмів. І менше дивитись телевізор. А більше слухати радіо. МАЯК, звісно. Куди ж в цьому жорстокому світі без реклами?

З рокнрольно-анархічним привітом, Влад М.

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

Ветеран

Стас,отзовись!!!!!!!!!!!!!
Не могу с тобой связаться.

аффтар

Выпей йаду Женя! Тебя насильно заставили читать "рекламу пули", сердешный? - так не читай, выкинь ваабще свой комп, шоб уже точно никто не мог испортить твоё настроение.

Женя

Ну и придурок (с большой буквы) Вы Влад! Где учили Вас писать такие "статьи" . Хто такой этот Стас? В вашем городе поинтересней громадян нет, что ли? Чья реклама здесь радио "Маяк" или Пули? Кто ответит за мое теперь уже плохое настроение от прочитанного?Автор?

ку-ку

Интересно что о нем сказали бы те кто начинал байкерское движение в городе?

Влад М

Спасибі великі за каметни всім!
Ольго, про гостя тема дуже окрема, зробимо пізніше, або давай так домовимось - напиши все, що тебе цікавить, найближчим часом відпишемо...а чому латиною, стиль такий чи з-закордону?
Тетянці привіти і подяки за розуміння!
Москалик нічим не здивував, щиро бажаю почуття гумору ( хоча, це, мабуть вже клінічний, невиліковний випадок...) - кропати подібний матеріал рафіновано-літературною мені нецікаво, а от в останньому абзаці все дуже серйозно було, шкода, що ти не помітив. Так, я про Свободу. А взагалі, чувак, приємно буде тебе на фесті зустріти! Чесно. З валізою. А я, все більше, звик з рюкзаком...

МОСКАЛИК

Пакуй зі своїм "чемоданним" настроєм великий ЧУЙМАДАНЧИК, а я валізу пакуватиму

Olya

O4en′ interesno pro festival′, no sovershenno prozra4no o goste. Ya,vot, k so*aleniyu, ne slbIshala, no hotelos′ bI uznat′! Napishyte, esli mo*no popodrobnee!

Таня

Silver Bullets - лучшие, Стас молодец. Байкерство это жизнь, своеобразная, но отличная жизнь!!!!
Червень 2006 Липень 2006 Серпень 2006
пнвтсрчтптсбнд

1
2
3
4 5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 27
28
29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)