www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Липень / Дороги по яких їздимо

Заволати!

Дороги по яких їздимо

27 липня 2006

Підготовка до зими в доброго господаря починається з того дня, коли зійшов останній сніг. Весна-літо так швидко минають у турботах, що не встигаєш оглянутися, як уже осінь-зима стукає в двері холодом...

Тому питання теплозабезпечення міста є перешочерговим, а за ним - ремонт доріг. Бо без доріг ні туди ні сюди. Скільки існує Кіровоградщина, стільки ж років і говорять, що гірших доріг, ніж у нас, немає. Та за останні 2 роки стан доріг в області почав поліпшуватися.

Сотні кілометрів капітально відремонтованих автошляхів - результат роботи облавтодору. Зрушилося з місця питання ремонту доріг і в Олександрії. Якщо за останні кілька років у цьому напрямку практично майже нічого не робилося, звісно, як наслідок - збільшення «убитих» автошляхів у кілька разів. Потихеньку з дня на день, з місяця в місяць оживають автошляхи по місту. Не дивно, що ремонт їх почався з вулиць найбільш загружених транспортним рухом. Черга дійшла і до капітального ремонту вул. Садової, яка десятиріччям и дратувала автомобілістів. Завершився ремонт автошляху в напрямку Звенигородки. Ділянка дороги від перехрестя автошляху на Дніпропетровськ і до Звенигородки нагадувала фронтову дорогу, яка була під постійним бомбардуванням. Особливо непридатною для проїзду вона була в районі рудоремзаводу. На протязі кількох останніх днів працівниками районного відділку облавтодору на очах у людей запущена недбалістю колишньої влади ділянка дороги перетворилася в добре відремонтовану.

Наш кореспондент побував на місці робіт. А це було в суботу - вихідний. Але не для шляховиків. З чемності автошляховики відмовилися розповідати про свою роботу. «Хай люди кажуть»,- відповіли вони.

Водій «Газелі» гр.Т.: «Я щоденно мотаюся по кілька разів з міста в Звенигородку. Це були муки проїхати від рудоремзаводу до світлофору. Скільки разів недобрим словом згадував шляховиків, владу міста! А сьогодні здивований, що так ревно взялися за ремонт. Був у Войнівці. Там також ремонтують дорогу по селу і в напрямку «Гірника» (дамба).

Гр.К., водій іномарки: «Щотижня виїжджаю по роботі в Кривий Ріг. Останні роки їздив через П’ятихатки, бо через Петрове неможливо було проїхати. А це останні роки там дорога стала доброю, але ж відрізок біля рудоремзаводу...! А це бачу - ремонтують дорогу. Це добре».

Гр.С., водій легковика: «Хіба раніше не можна було відремонтувати ці злощасні 500 метрів!? Що, до цього часу пан Цапюк не знав і не бачив, які дороги по місту? Дотяг до того, що вже їздити ними неможливо. Передав Скічку таке господарство, що не позаздриш тому».

Водій вантажівки: «Стаж роботи маю майже 45 років. І цією дорогою возив ще робітників на р-з «Балахівський» свого часу. Скільки пам’ятаю, дорога від міста до Балахівки була дуже поганою. А це вже щось робиться. Не гикається колишньому міському голові, що поряд з містом, підприємствами неможливо їздити? Напевно, в цьому напрямку в мера не було інтересу. У нас, ми знаємо: де в мера дача, будинок, бізнес, там і дороги, і газ...у першу чергу. Я на владу незалежної України такий сердитий, що словами не передати. За 15 років незалежності в країні не було справжніх патріотів свого рідного міста. У тій же Польщі збереглися малесенькі підприємства, і хай продукція не така якісна, але поляки вже з іншого міста не будуть купувати - справжні патріоти! А тут згинуло наше пиво, і через місяць уже ніхто й не згадає, було воно чи ні. Гробимо все, що колись наші діди і батьки будували десятками років. Були ж патріоти! Візьміть того ж Козинця. У Москві, працюючи в міністерстві, відстояв будівництво паперової фабрики в Олександрії. Стояв на своєму, хоча пропозиція була в Білорусі збудувати. Відстояв! Фабрика працює. Та й за заповітом після смерті повернувся до олександрійської землі. Таких патріотів можна полічити на пальцях. А то все - чинуші, кар’єристи... рвуться в нардепи. Може, щось Скічко і налаштує. Хай Бог йому допомагає. А я працюю і приношу користь своєму підприємству. Мій начальник так каже: «Михалич, з тобою мій бізнес процвітає!». Ну, все пока, мені пора!».

...Чекають термінового ремонту вул.Червоноармійська, К.Лібкнехта, Калініна... і багато інших!

І. Мельник

«Олександрійські відомості»

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

t-rex

Все радуются что идет ремонт дорог.Всем все нравится.А никто не задумывается о том что все ремонтные роботы в нашем городе проводятся в год выборов.Сейчас все говорят что Цапюк на своем рабочем месте ни чего не делал, а Скичко работящий человек и с него будет толк.А вспомните первый год правления Цапюка: начали ремонтировать камуникационную сетку города,подъезды и дороги, все были в васторге от мэра. Теперь когда мы выбрали нового мера, старый стал козлом отпущения, стал тем человеком на которого можна списать все недостатки нашего города.Так может дело в нас? Может мы не умеем правильно смотреть на вещи? Может мы специально ищем для себя проблемы а потом мужественно их решаем? Может дело в нас? Может стоит задуиатся?

АВТ

Ремонт дорог всегда начинается со строительства каменного карьера, до тех пор пока этого не будет, а щебень будут везти с соседней области, дорог не будет, а будет отмывка денег на всем, это надо понимать.Карьер-всегда основа в любом строительстве и ремонте.
Червень 2006 Липень 2006 Серпень 2006
пнвтсрчтптсбнд

1
2
3
4 5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 27
28
29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)