www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Липень / Вокруг КП «Александрийский центральный рынок»

Заволати!

Вокруг КП «Александрийский центральный рынок»

24 липня 2006

В очередной раз градостроительным советом исполнительного комитета Александрийского горсовета был рассмотрен вопрос о условиях работы предпринимателей КП «Александрийский центральный рынок» в результате был принят следующий протокол:

Протокол № 2 засідання містобудівної ради виконавчого комітету Олександрійської міської ради 19 липня 2006 р. м. Олександрія

Слухали: по питанням порядку денного доповідь голови містобудівної ради Турчененка В.М.

По п.1 Знову повертаємося до цього питання. Так як територія КП «Олександрійський центральний ринок» не в змозі забезпечити підприємців місцями для торгівлі, торгівля здійснюється за межами ринку на проїжджій та пішохідній частині прилеглих вулиць. На ринку повинна бути цивілізована форма торгівлі, яка відповідає вимогам законодавства.

В обговоренні прийняли участь всі присутні: розглянули інформацію на 11.07.2006 року надану адміністрацією КП «Олександрійський центральний ринок» про кількість торгових місць на території ринку і за його межами з визначенням по групам товарів.

На території ринку: промислові товари (2300), продукти (36).
На прилеглих вулицях: промислові товари (737), продукти (280).
Разом: промислові товари (3037), продукти (316).

Як видно з довідки, група непродовольчих товарів витіснила продовольчу групу за межі ринку.

Розглянули висновки органів державного нагляду (ветеринарної медицини, санепідемслужби, управління ГУМНС, відділу земельних ресурсів, відділу архітектури). Всі висновки зводяться до одного: оскільки забезпечити виконання вимог нормативних документів по розширенню ринку за рахунок прилеглих вулиць неможливо - потрібно визначитися з новою ділянкою і створювати новий комунальний ринок.

За нормами на одне торгове місце потрібно 6 кв.м. або 0,6 га.

Так як на ринку є місця, що не використовуються, але вони приватні, необхідно поступово упорядкувати та перенести продовольчу групу товарів на територію ринку, а для непродовольчої групи визначатись з новою ділянкою. Безпосередньо біля ринку вільні ділянки відсутні. Можливо вирішувати питання з їх власниками або землекористувачами. Вільні ділянки є по вул. Садовій та по вул. Кременчуцьке шосе.

Вирішили: Врахувати висновки органів державного нагляду. Запропонувати комітету містобудування разом з адміністрацією ринку визначитись з місцем для розміщення ринку непромислових товарів з урахуванням пропозицій: вул. Садова, вул. Кременчуцьке шосе.

Реакцией на приведенный выше протокол была листовка, распространяемая среди предпринимателей рынка, приводим ее текст полностью:

Шановні підприємці!

Цим рішенням містобудівна рада виконавчого комітету Олександрійської міської ради вирішила прибрати з ринку торгівлю промисловою групою товарів. Прибрати торгівлю запчастинами, парфумерією, тощо. Не впорядкувати, а прибрати всю вуличну торгівлю.

Що робити підприємцям, що торгують у секторах В, С, Д, контейнери яких будуть прибрані з ринку і встановлені інші, під продовольчу групу товарів? Що робити людям, які мають торгові місця на вулицях? Невже мало ми заплатили коштів за ці контейнери? Зараз нас знову хочуть перевести на інше місце, не спитавши нашої згоди і хтось наб’є собі кишені, а ми за один день лишимося тих коштів, які заробляли роками! Потрібно нам це?

Можливо сказати своє рішуче «НІ»! виконавчій владі? Так давайте зробимо це, доки не пізно!

Актив ринку

Продолжим следить за событиями вокруг КП «Александрийский центральный рынок».

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

наблюдатель

Есть простой ,но очень хороший способ разрешить проблему создавшуюся вокруг рынка.1- оставте в покое бедных предпринимателей не переносите политические баталии на тереторию рынка. А то получается так что одни удовлетворяют свои амбиции ,имеется ввиду должность директора рынка , другие хотят пристроить свои стройматериалы для реконструкции или еще хуже для строительства нового рынка . И поЭтому постоянно подымают на поверхость проблему рынка . 2- Уберите с ул Фрунзе разбитые машины как будто после налета авиации в Ливане . И вообще пригласите спициалиста по работе на рынках .Дайте людям розторговаться до октября они Этого времени ждут целый год. Пусть спросят с тех кто разрешил поставить железные контейнера на проезжую часть и за Это здер с людей такие суммы .Недоведи господь пожара или какой паники тогда за один день уберут ул Фрунзе и К .Либкнехта , только кто тогда будет смотреть в глаза родственникам погибших не дай БОГ.

1

все люди продаються,у каждого есть своя цена,жаль украину,а насчет скичка то он уже науправлялся когда-то.........люди люди кого вы выбрали.......

akbyn

Сняли дир рынка Смакулу, кто следующий ,? Зам дир , однопартиец почему то остался , странно. Что скажет партия Регионов. Они своих в беде обычно не оставляют, не так ли? Молодец Скичко хоть поздно но снял этого товарища, сдержал слово поставил друга Шарка на должность,?///
Червень 2006 Липень 2006 Серпень 2006
пнвтсрчтптсбнд

1
2
3
4 5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 27
28
29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)