www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Червень / В Олександрії пройшла позачергова сесія Міської ради ініційована міською депутатською фракцією Партії регіонів

Заволати!

В Олександрії пройшла позачергова сесія Міської ради ініційована міською депутатською фракцією Партії регіонів

27 червня 2006

Чи будуть олександрійці взимку з теплом? Питання вкрай важливе, проте, як виявляється, лише для депутатської фракції Партії регіонів. А як ще можна пояснити той факт, що розгляд питання про підготовку до опалювального сезону, ініціюють на позачерговій сесії Олександрійської міської ради саме регіонали, а не міська влада Олександрії?

В Олександрії пройшла позачергова сесія Міської ради ініційована міською депутатською фракцією Партії регіонів

Чому основним доповідачем з питання підготовки до опалювального сезону виступає голова міської депутатської фракції Партії регіонів Сергій Петрович Гриценко, а не голова відповідної профільної депутатської комісії, чи заступник міського голови з відповідних питань? Чому досі, фактично не ведуться жодні роботи з підготовки до опалювального сезону, а роботи з газифікації мікрорайонів та селищ взагалі призупинено? Питань до влади міста ще багато. Проте, все за порядком.

Основна причина, з якої депутатська фракція Партії регіонів Олександрії ініціювала проведення позачергової сесії Міської ради – незадовільний стан виконання програми газифікації мікрорайонів та селищ, а також незадовільна ситуація з підготовки міста до опалювального сезону 2006-2007 років.

На сьогодні призупинено роботи з будівництва газопроводу високого тиску Машорино – Пантаївка – Димитрове. Загалом довжина газопроводу 22 кілометри, але збудовано лише 12 кілометрів до селища Пантаївка. На заваді продовження робіт став відсутній дозвіл від Олександрійської районної державної адміністрації . І хоча, в ході сесійного засідання стало відомо, що Олександрійська РДА свою згоду на продовження робіт дала, подальші умови будівництва газопроводу невідомі. Є інформація, що планується заміна діаметру газової труби з 159 на 219 на відрізку трубопроводу Пантаївка - Димитрове. А це значить, що необхідно буде змінити проект з будівництва даного газопроводу, що призведе до нових значних затрат і обійдеться міській владі в чималу копійочку (понад 1 мільйон 300 тисяч гривень) кому це вигідно? Чи, можливо, мер міста планує витратити на ці потреби 1 мільйон гривень з продажу ринку «Ювілейний», які попередній голова міста Степан Цапюк обіцяв виділити на забезпечення робочих місць для колишніх працівників ринку?

Зі слів директора «Кіровоградгазбуд» стало відомо, що з моменту відновлення робіт з будівництва газопроводу високого тису, до їх завершення, пройде чотири місяці. Отже, якщо навіть роботи відновляться вже з 1 липня, то жителі селища Димитрове, все ж , найвірогідніше, залишаться без газу та тепла. Хоча, всіх присутніх у залі, заступник міського голови Володимир Турчиненко невпевнено запевнив, що в жовтні газ буде. Як це диво матеріалізується не розуміє, напевно, ані сам заступник мера, ані фахівці.

Проблемна ситуація і в селищі Пантаївка. Існуюча там котельня працює на рідкому паливі і потребує негайної реконструкції з переобладнання на газ. Проте, дані роботи ще не проводяться. Разом з переобладнанням котельні, до плану з теплозабезпечення селища включено пункт про облаштування 442 абонентів, які мали централізоване опалення - індивідуальним. Навіщо витрачати 1 мільйон 700 тисяч гривень на переобладнання котельні, а потім, абонентів цієї котельні від неї відключати, фінансуючи ще 1 мільйон 994 тисячі гривень на облаштування індивідуалки?

І досі залишається невизначеною ситуація з підтвердженням фінансування робіт з теплозабезпечення мікрорайону Перемога на суму 3 мільйони 368 тисяч гривень. Проблемним є облаштування індивідуального опалення. Всього заплановано облаштувати індивідуальним опаленням 832 абонентів. Проте, станом на 1 травня 2006 року встановлено лише 409 котлів, до кінця сезону ця кількість повинна зрости ще на 423 котли на суму 2 мільйони 18 тисяч гривень. Але грошей немає. Наявність коштів в місцевому бюджеті складає 250 тисяч гривень. Всі інші кошти - віртуальні. Заплановані і прогнозовані з бюджету області та НАК Нафтогазу. Або ж цю суму в 1 мільйон 880 тисяч гривень повинні будуть сплатити абоненти. Зрозуміло, що це не реально. А влада міста розводить руками. Ведуться на Перемозі і роботи з будівництва котельні, але великою проблемою може стати її випробування. Внутрішньо будинкові мережі просто не готові прийняти теплоносії.

Нестабільна ситуація з теплозабезпечення і в мікрорайоні Жовтневий. Щоб вирішити тут проблему теплопостачання не вистарчає 1 мільйону 240 тисяч гривень. А це, погодьтесь, сума чимала.

Не виключено, що і в Олександрії опалювальний сезон може не розпочатись. Адже КП «Теплокомуненерго» має борг за вже використаний газ у сумі майже 4 мільйони гривень. А також, два непогашених кредити. Зважаючи, що у липні відбудеться подорожчання газу, ситуація погіршиться ще. Тоді єдиним виходом буде підвищення тарифів для населення за послуги з теплопостачання. Що не тільки не виправить ситуацію, а навпаки, її усугубить. Населення просто перестане сплачувати за тепло.

Ситуацію слід негайно змінити. Адже до початку опалювального сезону залишилось не так багато часу, а окрім паперової версії з впровадження вдалого опалювального сезону, в формі «Програми розвитку та технічного переоснащення на енергозберігаючі технології систем теплопостачання міста Олександрії на 2006 - 2010 роки», у міської влади нічого немає. Немає ні достатнього фінансування, ні відповідальних за впровадження даної програми осіб, а ні механізмів її реалізації.

Саме тому, міська депутатська фракція Партії регіонів, виносячи на сесію питання про підготовку до опалювального сезону, запропонувала конкретний проект рішення. В якому йдеться про створення робочої групи з числа депутатів по контролю за виконанням заходів, щодо підготовки до опалювального сезону. Про те, що виконавчому комітету Міської ради необхідно вжити рішучих заходів, щодо виконання програми газо – тепло забезпечення мікрорайонів Перемога, Жовтневий, селищ Димитрове та Пантаївка. А також, про необхідність розробки та подання на затвердження чергової сесії міськради програми заходів, щодо підготовки до опалювального сезону 2006 -2007 років, в якій необхідно конкретизувати терміни виконання та відповідальних осіб. Контроль за виконанням даного рішення покладається на міського голову О. Скічка.

Проте, даний проект рішення, з невідомих причин, а ні міського голову, а ні депутатів Міської ради з інших фракцій не задовольнив. Мер Олександрії поставив на голосування лише другий пункт проекту рішення з внесеними змінами. А саме, про створення робочої групи з числа депутатів по контролю за виконанням заходів з підготовки до опалювального сезону в кількості семи осіб. Але ця пропозиція не набрала при голосуванні відповідної кількості депутатських голосів. Щоб, все ж таки, з’ясувати ситуацію голова міської депутатської фракції Партії регіонів Сергій Гриценко запропонував провести поіменне голосування за запропонований фракцією проект рішення, адже поіменне голосування друкується в ЗМІ, а це дає можливість жителям міста дізнатись хто і як з депутатів голосує. Депутатський корпус підтримав цю пропозицію. Та, цього дня, рішення по порядку денному прийняти не вдалось. Всупереч регламенту міський голова безпідставно оголосив перерву в роботі сесії до 30 червня.

Таким чином, є просто очевидним той факт, що мер міста та члени виконавчого комітету Міської ради просто не бажають брати на себе відповідальність за проведення опалювального сезону. А перерву у сесійному засіданні міський голова оголосив мотивуючи тим, що з даним проектом рішення, яке запропонували регіонали, ніхто не працював. Виникає питання, чим займався міський голова та члени виконавчого комітету протягом шести днів? Адже депутатська фракція Партії регіонів пропонувала проведення позачергової сесії на 16 червня, і тільки на прохання міського голови її перенесли на 21 червня. Як бачимо, часу для того щоб підготуватись було достатньо. Проте, цілком компетентну і ґрунтовну обізнаність з питання теплозабезпечення продемонстрували лише депутати фракції Партії регіонів.

На превеликий жаль, цього не оцінив ані міський голова, ані депутати інших фракцій. Не усвідомив пан Скічко і глибини проблеми, з якою, скоріш за все, доведеться зіткнутись жителям Олександрії. Основне, чим опікувався мер, це особисто цитував Акт міністерської перевірки причин виникнення загрози безпеки життєдіяльності міста Олександрії внаслідок перебоїв у теплопостачанні в період опалювального сезону 2005 – 2006 років. Цитував Олексій Омелянович, лише ті пункти, які безпосередньо стосувались діяльності минулої влади. І жодним словом не обмовився про те, яких особисто йому, Олексію Скічку, враховуючи, що обладнання ТЕЦ – 1,2 та ТЕЦ – 3 замортизоване на 90 % і їх подальша експлуатація в системі теплозабезпечення недоцільна, необхідно вжити заходів для проведення опалювального сезону 2006 – 2007 років, щоб проблемна ситуація не повторилась знову. Також, саме Олексію Скічку, слід розробити Комплексний план заходів, щодо попередження ймовірних надзвичайних ситуацій, і постійно контролювати його виконання.

І взагалі, Олексію Скічку не варто забувати, що саме він - міський голова, і тільки він, в повній мірі, повинен нести абсолютну відповідальність за все, що відбувається в місті, бо інакше, навіщо олександрійцям безвідповідальний голова?

Прес-служба обласної організації ПР

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

черный дембель

уж если вода будет по 3.75, то сколько ж тогда нужно будет платить за тепло. Идет край городскому хозяйству.

1

забавно!)))))только одно понятно "помаранчевие"пролетели как фанера!уже про конющенко никто не говорит как говорили зимой,и телюк и компания в жопе сидят,а регионы подымаються и от этого никуда не уйдешь!вот назначят Федоровича примьером тогда всем вам хана будет !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ура регионам ура ахметову и Януковичу!!!!!!!!!!!!!!сдавайтесь

Українка

Прийде зима і знову розвозитимуть вугілля,але не "Регіони" і не "БЮТ" а здогадайтеся хто!

Небайдужий

2 Alex

А куди вкажуть скічку взимку, не думав?

флинт

Партия регионов что то подозрительно много светится в Александрии , уж не означает ли єто что віборі могут біть на Украине скоро, думаю если в правительстве не договорятся и будут то віборі с огромнім перевесом віиграют РЕГИОНІ , молодці классно работают, а вот что делает БЮТ , не знает никто, про НУ и говорить не хочется. Молодці подняли правильную проблему. Чому нельзя устанавливать автономное отопление, сами то депутаті поставили помоги те поставить и простім людям и єто будет шаг по подготовке к зиме или пусть лущше все замерзают.

Сергей

Алексе,
а яку спадщину отримав Цапюк? А перед тим - Моцний? І від кого? З кінця 40-х - початку 50-х років хто керував містом? Чи це обладнання зносилося за 8 - 12 останніх років? Не будьте наївним. Думайте.

Alex

"... навіщо олександрійцям безвідповідальний голова?" Це ви, шановні, про Цапюка, який залишив таку спадщину ? Так жителі міста йому вказали.............
Травень 2006 Червень 2006 Липень 2006
пнвтсрчтптсбнд1 2
3
4
5
6
7
8 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Copyright © Радіо Маяк 2009

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)