www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Лютий / Знов про аварії на ТЕЦ в Олександрії

Заволати!

Знов про аварії на ТЕЦ в Олександрії

8 лютого 2006

7 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Ревенко провів засідання комісії по розслідуванню наслідків аварії на теплопостачальних підприємствах м. Олександрії.

Знов про аварії на ТЕЦ в Олександрії

7 лютого відбулось засідання РєРѕРјС–СЃС–С— РїРѕ розслідуванню наслідків аварії РЅР° теплопостачальних підприємствах Рј. Олександрії, РІ СЏРєРѕРјСѓ прийняли участь перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Ревенко, начальник головного управління РњРќРЎ України РІ Кіровоградській області Віктор Фісенко, начальник управління промисловості, енергетики, транспорту та Р·РІ′СЏР·РєСѓ Олександр Твердоступ, начальник головного управління Р· питань надзвичайних ситуацій та Сѓ справах захисту населення РІС–Рґ наслідків Чорнобильської катастрофи Григорій Доморацький, начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олександр Романюк, заступники Олександрійського РјС–СЃСЊРєРѕРіРѕ голови Анатолій Садоміченко та Микола Злакоман, директор вугільного СЂРѕР·СЂС–Р·Сѓ «Морозівський» Сергій Артюхов, директор ТЕЦ-3 Р—РђРў «Енерговугілля» Володимир Титаренко, голова теркому профспілок працівників вугільної промисловості РІ Кіровоградській області Михайло Орел, начальник Олександрійського РјС–СЃСЊРєРѕРіРѕ району електричних мереж Р’РђРў «Кіровоградобленерго» Іван Артюшенко, Р° також керівництво Всеукраїнської громадської організації «Наша Україна» - повідомляє прес-служба Кіровоградської облдержадміністрації.

В 11 годині ранку заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Анатолій Ревенко прибув на Димитрівській ТЕЦ-3, де о 5:00 виникла чергова зупинка котла. Причина – відсутність дизельного палива, якого не вистачило в момент замерзання вугільної маси для підігріву котлу (на вулиці в цю ніч температура повітря знизилася до мінус 24).

Внаслідок збігу обставин бензовоз, який підвозив чергову партію палива, зупинився неподалік від ТЭЦ-3 внаслідок перемерзання дизпалива в паливній системі, відтак і не довіз рятівної цистерни пального. В результаті котел ТЭЦ-3 просто замерз, а в оселях Димитрово знову стало холодно.

В результаті оперативного втручання заступника голови облдержадміністрації Анатолія Ревенка и та зусиль заступника Олександрійського міського голови Анатолія Садоміченка, на ТЭЦ-3 розпочалась розтопка котла, внаслідок чого розмерзання теплосистеми вдалося уникнути. Але сподіватись на те, що диво повториться і в наступні рази, не можна.

Тому саме з ТЭЦ-3 Анатолій Ревенко разом з головою РДА Володимиром Конюшенко, поїхали до міськвиконкому, де і відбулось засідання комісії по розслідуванню насідків аварії на теплопостачальних підприємствах м. Олександрії.

Його метою став аналіз ситуації та розробка заходів, попереджуючих подальші повторення аварійних зупинок ТЕЦ. Анатолій Садоміченко детально виклав суть проблеми, не знімаючи при цьому з міської влади відповідальності за наслідки зупинок теплопостачальних підприємств. Але аварія в Олександрії не підпадає під категорію регіональних, тому отримання коштів від держави поки що не можливо.

Крім того, вражає героїзм людей, які місяцями не отримують заробітну плату, але рятують ТЕЦ від зупинки. Ситуацію може врятувати сума в 1,800 тис. грн., яка буде витрачена та створення резервів вугілля та дизельного палива. До уваги комісії було також запропоновано пропозиції від ВГО «Наша Україна», в користуванні якої знаходиться 350 тис. грн. і які можна використати на вирішення нагальних проблем міста.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення, зокрема було вказано, що облдержадміністрацією разом з Міністерством вугільної промисловості будуть використані всі можливості для виведення вугільної промисловості Олександрії з кризового стану.

весь Кіровоград

Додати свій коментар першим

Ваше С–Рј’СЏ:
E-mail:
Коментар:

Сiчень 2006 Лютий 2006 Березень 2006
пнвтсрчтптсбнд


1 2 3 4
5
6 7 8 9 10
11
12
13 14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 26
27
28

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)