www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Лютий / Олександрійський мер імітує лихо

Заволати!

Олександрійський мер імітує лихо

6 лютого 2006

«Всі керівники ЖЕКів налаштовані так, щоб з нами не працювати. Фактично це акт саботажу, підготовлений мером, щоб зробити дискредитаційну акцію. Це звичайний акт саботажу. Лиха нема. Є симуляція лиха», - повідомив Сидоренко.

Олександрійський мер імітує лихо

«У Алчевську продовжує роботу штаб “Нашої України” з подолання наслідків катастрофи. На сьогоднішній день отримані замовлення на фарбу, щоб пофарбувати батареї і довести до ладу школи і дитячі садки. Но фарбові матеріали буде витрачено близько 50 тисяч гривень», - розповів сьогодні директор ВГО «Наша Україна» Максим Сидоренко. «Сьогодні керівництво ВГО “Наша Україна” вже знаходиться в м. Олександрія Кіровоградської області, де зараз схожа ситуація – аварійне відключення трьох ТЕЦ. Вони працюють фактично як котельні», - повідомив він.

«Ситуація специфічна. В одному мікрорайоні під назвою Димитрове ми прийшли в селищну раду і в ЖЕК, голова ради і керівництво ЖЕКу нам сказали, що ніякої допомоги не потрібно, лихо вже подолали і ми запізнилися. Як виявилося, з лихом борються наступним чином – ЖЕКи обрізають батареї і теплоносій працює, не опалюючи приміщення. Температура в помешканнях – 7 градусів. Фактично тепло дають максимум на 10 градусів вище, ніж на вулиці», - розповідає Сидоренко.

«Обласна адміністрація вирішує питання модернізації тепломереж. Ми вирішили започаткувати проект під назвою “Трудові бригади “Нашої України” спільно з парторганізацією “нашої України”. Наші бригади будуть утеплювати теплоносії на горищах, склити горища, адже там відкриті хвіртки і незаізольована тепломережа. Тобто фактично опалюється небо.

Крім того, ми допоможемо тепломережі змінити обладнання, якого зараз не вистачає, щоб теплозабезпечення було безперервним. Робочу групу створено, із завтрашнього дня її очолить голова райдержадміністрації», - сказав він. Також Сидоренко повідомив, що мер міста – керівник обласного штабу регіонів, започаткував тариф на плату за опалення у розмірі 2,65 гривень.

«Всі керівники ЖЕКів налаштовані так, щоб з нами не працювати. Фактично це акт саботажу, підготовлений мером, щоб зробити дискредитаційну акцію. Це звичайний акт саботажу. Лиха нема. Є симуляція лиха», - повідомив Сидоренко.

«Було прийняте рішення закупити радіатори і здійснити їх заміну. Ми ще обговоримо з ОДА можливість переведення районів на автономне опалювання, на котли, які знаходитимуться в кожній квартирі. Зараз ми ведемо підрахунки бюджету цієї акції. І якщо ми зможемо знайти необхідну суму грошей, то ми зробимо автономне опалення двох мікрорайонів – Жовтневий і Перемога», - сказав він.

Прес-служба Виборчого Блоку "Наша Україна"

Додати свій коментар

Ваше С–Рј’СЏ:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

Сталин � В

Есть работа Ленина О САБОТАЖЕ надо ее взять товарищи и почитать, там написано что делать с саботажем и как заставить людей работать, а надо быть требовательнымк себе и подчиненным, попроще за саботаж надо сраненьких интелигентишек публично наказать, а лучше расстрелять и все будет в порядке.Но рыба гниет с головы это беспорно.
Сiчень 2006 Лютий 2006 Березень 2006
пнвтсрчтптсбнд


1 2 3 4
5
6 7 8 9 10
11
12
13 14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 26
27
28

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)