www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Грудень / Останній робочий день! Звучить сумно, триває весело.

Заволати!

Останній робочий день! Звучить сумно, триває весело.

28 грудня 2006

Рік дві тисячі шостий невгамовно і жваво добігає до фінальної риси. День народження Нового року українці традиційно зустрічатимуть з тридцять першого на перше, хоча розпочнуть трохи раніше. Правильно – в останній робочий день року!

Останній робочий день! Звучить сумно, триває весело.

Підприємства, організації, установи, компанії, офіси і державні служби (незважаючи на колись кимось давно прийняті постанови про заборону вживання алкогольних напоїв на робочих місцях) – хто грандіозно і монументально, хтось скромно і символічно, але завжди по-доброму, душевно і так, що виникає нестримне бажання всіх цих хороших людей зібрати до однієї купи. Щоб було ще краще. І веселіше. Тому Радіо МАЯК намагатиметься це бажання здійснити.

Двадцять дев’ятого грудня, в п’ятницю, о шостій ранку МАЯК перейде у формат «talk» і розпочне одноденний радіомарафон «Останній робочий день ». О шостій ранку в програмі «З політичного бодуна», що веде журналіст Андрій Турський вже передбачається перший гість – директор медичного витверезника, звісно, бесіда торкнеться суворих новорічних буднів цього закладу.

З сьомої ранку гостей вітатимуть ведучі ранкового шоу «Ранкові Хроніки» Влад М & Бєlove A, далі, з дванадцятої – лінійні ведучі.

Протягом дня в ефірній студії МАЯКА – представники міської влади, бізнес-кіл, громадських організацій, преси, культури і правоохоронних органів, тощо. Яким був цей рік, яким бачимо наступний, побажання слухачам – теми бесід, можливо і , не зовсім оригінальні, але, про що ще можна говорити перед Новим Роком і Різдвом?

Заходи планується завершити о вісімнадцятій нуль-нуль (хоча, маємо небезпідставні підозри, що радіохвилі нас міцно підхоплять і занесуть десь далеко за північ).

Планується наведення радіомостів з іншими радіостанціями України, жарти, фонтани, салюти і бешкети. Ласкаво запрошуємо радіоколег до участі в марафоні (пропозиції або камінці кидайте в наш віртуальний город - gorod@rama.net.ua) – радо зустрінемо всі пропозиції щодо спільного створення святкового настрою для радіослухачів!

Радіо МАЯК.

Листопад 2006 Грудень 2006 Сiчень 2007
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11 12 13
14
15
16
17
18 19 20 21 22
23
24
25 26
27
28
29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)