www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Грудень / Пенсійний фонд чи рекетир-2

Заволати!

Пенсійний фонд чи рекетир-2

26 грудня 2006

Після публікації статті «Пенсійний фонд чи рекетир?» №3 чимало підприємців міста телефонували до редакції з приводу піднятого питання відрахування пенсійних внесків. Сьогодні в нас у гостях директор Олександрійського державного аграрного технікуму Володимир Михайлович Смалиус та головний бухгалтер Олег Павлович Табунщик.

– Ми зацікавилися публікацією в «Олександрійській правді» стосовно пенсійного механізму в державі. – сказав В.М.Смалиус. – Питання підняте вашою газетою влучно, правильно і, мабуть, на сьогодні як ніколи своєчасно. По ідеї за одне порушення, наприклад, прострочку з оплатою у Пенсійний фонд, має бути одне покарання. Фактично ж покарання подвійне. За несплату в строк нараховують штрафні санкції та пеню. Коли ж ми починаємо гасити борг, то гасимо основний платіж, щоб не було пені, однак після проплати платежу з"ясовується, що кошти перерозподілено як пеню. Незалежно від того, як ми хочемо сплатити платіж, відповідні інстанції його зараховують так, як їм вигідно. Дійсно, система недосконала. На сьогоднішній день нарахована зарплатня вже вимагає сплати до Пенсійного фонду, незважаючи на те, чи виплачена вона працівникам. Чи правильно це?

У нас 3000 гектарів землі, які знаходяться в навчально-дослідному господарстві технікуму. Ми – державне підприємство. У навчально-дослідному підприємстві працює 110-120 працівників. Але сьогодні сільгоспвиробники не гарантують, що ціни за реалізацію виробленої продукції покриють нараховану оплату працівникам. А Пенсійний фонд уже наперед вимагає оплати. Як далі жити?

О.П.Табунщик, головний бухгалтер: – І такої думки багато керівників агроформувань, які добросовісно ставляться до сплати податків та внесків до фондів (а не виплачують зарплатню в конверті!).

В.М.Смалиус: – Органи, які представляють державні структури у вигляді фондів, які очікують нарахування, повинні не тільки слідкувати за своєчасною сплатою податків та внесків до фондів, а й вносити пропозиції щодо нормалізації того чи іншого законодавства з тим, щоб створити оптимальні умови для розвитку сільгоспвиробництва та підприємництва в Україні. Ми, сільгоспвиробники, по суті перебуваємо в законодавчих ножицях. Зростає зарплатня і ціни на пальне, але ціна на цукор, пшеницю тощо, які ми виробляємо, залишається незмінною. Відстань між лезами ножиць з року в рік лише зростає. Ця супергалузь – сільське господарство – постійно перебуває на межі виживання. Особисто Президент В.Ющенко оголосив 2006 рік роком села. Мабуть, швидше, його загибелі. Адже за весь рік він ні разу не вийшов до селянина.

Розмовляв Віталій Квітка

Олександрійська Правда

Листопад 2006 Грудень 2006 Сiчень 2007
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11 12 13
14
15
16
17
18 19 20 21 22
23
24
25 26
27
28
29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)