www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2006 / Грудень / Пограбування, скоєні на території обслуговування Олександрійського МВ УМВС України в області

Заволати!

Пограбування, скоєні на території обслуговування Олександрійського МВ УМВС України в області

25 грудня 2006

Листопад 2006 р. залишив кримінальний відбиток в житті олександрійців. Після ряду скоєних грабежів по місту пішли чутки про вигадані негативні наслідки для жертв грабіжників та злочинну діяльність бандитів, яка продовжується.

Пограбування, скоєні на території обслуговування Олександрійського МВ УМВС України в області

Жертвами всіх пограбувань, які скоєні в листопаді, були молоді жінки та дівчата. Типовий предмет злочинного посягання - мобільний телефон (в одному із випадків – золота каблучка). Ініціатором майже всіх скоєних злочинів був 27-річний Андрій, який мав за плечима не одну судимість за пограбування, перебував на обліку ВБНОН Олександрійського МВ УМВС як особа, що вживає наркотики. Весь час проводив на притонах, де знайомився із співучасниками майбутніх пограбувань. Одним із спільників був раніше судимий за квартирні крадіжки 21-річний Вадим. Разом вони скоїли 2 розбійних напади. Перший – на початку місяця на 20-річну дівчину. Перебігаючи дорогу на перехресті вул. Семашко та Луначарського, вона відразу ж потрапила в руки злочинців, які з погрозами забрати життя у неї, заволоділи мобільним телефоном.

Другий - того ж дня, близько 22 год. біля Центру зайнятості. Жертвами стали 2 студентки. Звернувши увагу на співрозмовниць, зловмисники під приводом знайомства направились до них та з погрозами забрали мобільні телефони.

Для скоєння грабежів Андрій залучав і інших хлопців. Так, він самотужки добре впорався з двома молодими жінками, які гуляли вдень зі своїми дітьми поблизу дитсадка № 42. Для будь-якої матері дитина – найдорожче, а коли їй щось загрожує, мати здатна на все, щоб захистити її. Саме це і використав бандит для досягнення поставленої мети. Тихо і швидко, без сторонніх, він отримав мобільні телефони. Але що від того злочинцю? Напевно, йому так сподобалася «ідеальна для скоєння злочину» територія дитсадка, що він запланував продовження своїх злочинів. Разом з іншим компаньйоном – раніше судимим за крадіжки, пограбування - 29-річним Сергієм вони скоїли напад на жінку, яка йшла в садок за дитиною. У неї мобільного не було. Якщо вже скоїли напад, то потрібно було щось відібрати, то й забрали золоту каблучку.

Всі названі вище жертви звернулись за допомогою до Олександрійського МВ УМВС України в області. Правоохоронці відразу відреагували на звернення і почали оперативно-розшукові заходи. Злочинців було затримано. На даний час по всіх фактах порушено кримінальні справи, ведеться слідство та відповідна робота по перевірці на причетність затриманих до інших зареєстрованих злочинів. На жаль, це не всі злочинні групи, які діяли в місті. Оперативниками затримано ще 2-х неповнолітніх студентів, які на початку листопада пограбували жителя с. Нова Прага на автовокзалі. Під приводом терміново зателефонувати, хлопці підійшли до іногороднього. На довгі прохання злочинців дати на хвилину свій мобільний він, на своє нещастя, погодився. Напевно, шахраям так сподобався мобільний, що вони навіть і не збирались його повертати. На прохання віддати власнику його майно, студенти не реагували. В результаті між ними виникла бійка. Зловмисників відразу ж було затримано. По даному факту порушено кримінальну справу.

Діяльність правоохоронців на цьому етапі не припиняється. Вони постійно планують свою роботу і втілюють її в реальність задля спокою і безпеки жителів нашого міста, захищають їх життя, здоров’я та майно від злочинних посягань, ведуть боротьбу з криміналітетом. Адже це - основна мета і призначення міліції, заради яких вона й існує.

То ж, шановні олександрійці, якщо вже вас спіткало лихо і ви постраждали від пограбування або іншого злочину, не намагайтеся самостійно вирішувати цю проблему, а звер-ніться за допомогою до міської міліції. А ще краще зробіть усе можливе, щоб уникнути цієї біди.

Інспектор по РНГФ з ГОП Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській обл.
cт. л-нт міліції О.Асєєва

Олександрійська Правда

Листопад 2006 Грудень 2006 Сiчень 2007
пнвтсрчтптсбнд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11 12 13
14
15
16
17
18 19 20 21 22
23
24
25 26
27
28
29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)
hotelgorkovskay.ru игровые автоматы и казино!