www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2005 / Грудень / Прямий ефір з начальником пожежно-рятувальної служби

Заволати!

Прямий ефір з начальником пожежно-рятувальної служби

29 грудня 2005

Вчора 28 грудня 2005 року на Радіо «Маяк» відбувся прямий ефір з начальником пожежно-рятувальної служби м. Олександрії, підполковником Миколою Федоровичем Олійником.

Прямий ефір з начальником пожежно-рятувальної служби

Микола Федорович завітав до студії, щоб привітати олександрійців з наступаючими новорічними святами та нагадати про обережність поводження з вогнем, особливо під час святкування Нового Року, адже в новорічну ніч кількість пожеж, навіть зі смертельними випадками, дуже зростає (для довідки: за 2005 рік в місті виникло 124 пожежі, 4 громадянина загинуло на цих пожежах і 12 осіб було врятовано працівниками пожежної охорони м. Олександрії). Особливо треба приділити увагу поводженню з усілякими піротехнічними засобами, оскільки більшість петард, салютів та феєрверків, що продаються на нашому ринку, є неліцензійними, і зайва обережність ніколи не завадить.

Микола Федорович застеріг, що під час святкування особливо треба приділити увагу дітям, які можуть необережно поводитись з вогнем, зокрема зі свічками, хлопавками, бенгальськими вогнями та тими ж петардами, адже ялинки, ялинкові прикраси, святкові костюми є надзвичайно легкозаймистими, і достатньо однієї іскри, щоб сталося горе. Треба батькам перед святкуванням провести інструктаж з кожною дитиною, розповісти, що можна робити, що ні, щоб не зіпсувати це свято. Щодо петард, треба порадити взагалі утриматись від їхнього використання, особливо дітям, адже навіть сертифіковані засоби, можуть поводитись непередбачувано, непоодинокі випадки, коли вони вибухали прямо в руках. А дорослим, якщо вже так захочеться „постріляти”, треба дотримуватись таких правил безпеки: по-перше, чи то петарду, чи салютну установку, треба надійно закріпити в вертикальному положенні на відкритому місці (подивитись, щоб поблизу не заважали дерева, дах та щось подібне), підпаливши гніт, негайно відійти на безпечну відстань (не менше 10 метрів), і особливе прохання, ні в якому разі не кидайте петарди людям під ноги! Давайте не псувати таке свято.

На завершення, Микола Федорович привітав всіх мешканців міста Олександрії, Олександрійського району, керівників підприємств, особовий склад військового управління районного відділу з наступаючим Новим Роком, побажав всім перш за все здоров’я, сімейного благополуччя та службового зросту.

Додати свій коментар першим

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Листопад 2005 Грудень 2005 Сiчень 2006
пнвтсрчтптсбнд1
2 3
4
5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15
16
17 18
19 20 21 22 23 24
25
26 27 28 29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)