www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2005 / Грудень / Відкритий лист

Заволати!

Відкритий лист

29 грудня 2005

колективу громадського формування «Олександрійській міській підрозділ громадської безпеки «СІЧ» до начальника Олександрійського міського відділу управління МВС України в Кіровоградській області підполковника міліції Телюка Олександра Миколайовича.

Відкритий лист

Шановний Олександр Миколайович

Ми, члени колективу громадського формування глибоко вражені Вашим ставленням до громадського формування «СІЧ».

В листі від 31.01.2005 року Ви особисто звернулися до міського голови з проханням створення громадських формувань в місті Олександрія, Ваше звернення було направлено керівникам підприємств міста з пропозицією створити громадські формування на підприємствах. На кінець 2005 року жодного громадського формування з охорони громадського порядку не створено.

Разом з тим, пенсіонери, ветерани, колишні працівники МВС об’єднавшись створили відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» громадське формування «Олександрійський міський підрозділ громадської безпеки «СІЧ».

Зареєстрований підрозділ отримав статус юридичної особи із свідоцтвом про державну реєстрацію із серпня 2003 року.

Відповідно до листа начальника Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградської області від 18.03.2003 року № 23/1742 на ім’я міського голови, підрозділ направив відповідні документи про фінансування і матеріально-технічне забезпечення формування за рахунок коштів місцевого бюджету. Рішення про фінансування прийнято не було в зв’язку з браком коштів в місцевому бюджеті. Така ж ситуація виникла на при кінці 2003 року при прийняті бюджету 2004 року і на при кінці 2004 року при прийняті бюджету 2005 року. Але на Ваше прохання виконавчий комітет в бюджет 2005 року заклав кошти для підтримки міської міліції. Та в зв’язку з тим, що Бюджетний кодекс забороняє фінансування міліції з місцевого бюджету було прийнято рішення на сесії міської ради в лютому-березні 2005 року про передачу цих коштів громадському формуванню. Виходячи з того, що рішенням сесії від 01.03.2005 року № 626 планувалося виділити 250 000 гривень на фінансування міської програми по забезпеченню діяльності Олександрійського МП ГБ «СІЧ» був розроблений кошторис витрат цих коштів. Проводячи консультації з керівниками органу місцевого самоврядування та з Вами особисто, про сприяння міській міліції у виділенні коштів через формування для підтримання матеріально-технічної бази, керівник формування не знайшов підтримки з Вашого боку по коригуванню кошторису витрат. Тобто Ви відмовилися від розподілу коштів 100 000 гривень громадському формуванню і 150 000 гривень через громадське формування – міліції. Що завадило Вам це зробити всім добре відомо. На протязі березня – грудня 2005 року Ви жодного разу не звернулися до органу місцевого самоврядування з проханням змінити ситуацію. За проханням колективу формування керівництво МП ГБ «СІЧ» тричі входило з пропозицією до депутатів міської ради про виділення коштів для придбання спецодягу працівникам формування та коштів на заробітну платню і кожного разу ми находили підтримку в цьому питанні. А коли Вас було обрано депутатом міської ради ви жодного разу питання про фінансову підтримку міліції не підняли. Залишається одне питання: чи зацікавлені Ви особисто як керівник великого силового підрозділу в Кіровоградській області в отриманні законним шляхом коштів місцевого бюджету для покращення матеріального становища відділу?.. Можливий був інший варіант отримання коштів із місцевого бюджету. При Вашому особистому наполегливому втручанні в дану проблему, до отримати кошти в сумі 150 000 гривень громадським формуванням «СІЧ» було б можливим: придбати автомобіль, паливно-мастильні матеріали, радіостанції та інші технічні засоби і після цього передати їх на використання в охороні громадського порядку службам громадської безпеки і кримінальної міліції міського відділу.

В грудні 2005 року об’єднаним контрольно - ревізійним відділом міста Олександрія було перевірено цільове використання коштів з міського бюджету – порушень не виявлено. Ми прекрасно розуміємо , що це кошти громади і їх необхідно використовувати чесно і законно.

У колективу підрозділу ще спочатку своєї роботи склалося враження, що Ви незацікавлені в співпраці з громадським формуванням так як з квітня по жовтень 2005 року за Вашою вказівкою члени громадського формування були відсторонені від інструктажів нарядів при виході на патрулювання по місту. Крім керівництва підрозділу заняття з особовим складом зацікавлені посадові особи міліції не проводили. Складається враження, що Програма розвитку партнерських відносин між міліцією і населенням на 2000 – 2005 роки приймалася МВС України не для Вашого виконання. Дуже прикро, що як керівник міської міліції Ви поставили в першу чергу свої власні амбітні інтереси вище державних, суспільних.

За підсумками травневої наради яку проводили в м. Світловодську облдержадміністрація та УМВС в області на при кінці червня місяця із УМВС області до офісу МП ГБ «СІЧ» в м. Олександрія прибули офіцери прес-служби УМВС та департаменту служби громадської безпеки УМВС з метою вивчення роботи підрозділу «СІЧ» і міліції у спільній роботі по охороні громадського порядку і боротьбі із злочинністю та інформування інших відділів міліції про досвід роботи. У представників УМВС та офіцерів міської міліції залишилися добрі враження про спільну діяльність. Але матеріали в ЗМІ не потрапили. Ми знаємо хто заборонив їх висвітлювати. Чому?! Після цього жодного разу підрозділ не відвідувала співробітник який відповідає за зв’язки з громадським формуванням з метою координації спільних дій. Чому?! Знаючи, що офіс «СІЧ» працює до 22-24 години, дільничний інспектор жодного разу не завітав до офісу і не запросив допомоги.

За період з 10.03.2005 року по 30.11.2005 року члени громадського формування надали допомогу працівникам міліції у розкритті 79 злочинів за якими було затримано 81 особу. Радує те, що за всіма фактами були прийняті відповідні процедурні рішення. Також затримано 156 громадян які скоїли адміністративні порушення. За цей період серед членів формування не було відмічено фактів нерішучості в діях, боягузтва, товариської зради.

Громадське формування постійно залучається підрозділами міської ради до проведення рейдів, охорони громадського порядку при проведені міських заходів, що дає змогу вивільнити високопрофесійних працівників міліції і задіювати їх на більш важливіших ділянках роботи.

На сесії міської ради 22.12.2005 року Ви допустили висловлювання про те, що підрозділ «СІЧ» є особистою охороною міського голови, охороняє партійні зібрання Партії регіонів та те, що громадське формування Вам не потрібне, а також Ви не підтримали наше прохання про виділення коштів на заохочення членів формування за листопад-грудень місяць.

Ставимо Вас до відома, що підрозділ створювався за власні кошти колишніх працівників міліції не під Цапюка С.К. як міського голову чи приватну особу і не під певного керівника міліції, а як підрозділ який буде співпрацювати як з керівником територіального органу міліції так і з міським головою, посадовими особами органу місцевого самоврядування, депутатами. На сьогоднішній день в діяльності підрозділу зацікавлені більше міський голова, виконавчий комітет та депутати міської ради чим керівник міліції. Стосовно партійних зібрань та їх охорони. Члени громадського формування – люди цивільні і на них не поширюється вимоги що до членства в партіях як до працівників міліції чи військовослужбовців, а тому в години коли члени формування не на роботі вони вільні в своєму виборі до якої партії їм належати. До речі, в підрозділі працюють співробітники які захищали інтереси Революції на Майдані Незалежності і мають за це нагороди, а також і по цей час мають свої політичні погляди, але під час виконання обов’язків по охороні громадського порядку політичні переконання залишаються по за їх роботою і спільна робота об’єднує їх. А тепер що до «придворного підрозділу». Члени формування жодного разу за свою роботу не виконували розпоряджень чи прохань посадових осіб з метою забезпечення охорони особи чи її майна. В цих спекуляціях необхідно поставити крапку. Члени громадського формування в свій особистий час жодного разу не використовували свій спецодяг і символіку підрозділу, а тому не має необхідності зайвий раз спростовувати, що це не так.

За останній рік жодна із громадських організацій у м. Олександрія не піддавалась такій «увазі» як громадське формування «МП ГБ «СІЧ», а тому рішенням загальних зборів колективу від 22.12.2005 року голові правління формування заборонено без дозволу колективу піддавати будь якій перевірці громадське об’єднання.

Сподіваємось, що подальша наша спільна робота буде носити більш конструктивний характер і бюджет 2006 року забезпечить не тільки роботу підрозділу «СІЧ» а й вирішить нагальні проблеми міліції громадської безпеки.

З повагою та від імені колективу

Голова правління Донець Г.І.
Заступник голови правління Шишко С.М.
Члени колективу:
Конаков О.Г.
Андреєв І.С.
Дьяченко І.О.
Іванов О.В.
Мажара В.В.
Подгорнов В.В.
Стасенко М.Ф.

Від групи позаштатних інспекторів:
Грижінку Д.П.
Галайда Ю.В.

Олександрійський міський підрозділ громадської безпеки «СІЧ»

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

алекс

Редкий случай в практике правоохранительной системе-мэр ЦСК создает себе подобие личной охраны, через подчиненную стуктуру отмывает бюджетные деньги, забирая их у педагогов и медиков.Это позор.
После выборов от этой структуры и духу не останется.А освободившиеся деньги направим на образование.Правоохранительной системой должны заниматься профессионалы.Всех с Новым годом!!!

Sid

Піпли, така довгуща стаття не для нету - скучно читати. Згадайте Чехова - кропайте стисло і лаконічно. Дванадцяти рядків цілком достатньо. А взагалі-то - залучайте мас-медіа, запросіть свого опонента на прямий теле або радіоефір...
Листопад 2005 Грудень 2005 Сiчень 2006
пнвтсрчтптсбнд1
2 3
4
5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15
16
17 18
19 20 21 22 23 24
25
26 27 28 29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)