www.rama.net.ua / Новини / Новини Олександрії / 2005 / Грудень / День депутата в Олександрії

Заволати!

День депутата в Олександрії

28 грудня 2005

У вівторок 27 грудня 2005 р. в міській раді відбувся день депутата, на якому обговорювалися ряд питань та проектів рішень, які будуть виноситися на розгляд чергової сесії міської ради. Всього на порядку денному стояло аж 31 питання.

На початку депутати заслухали інформацію заступника міського голови М.О. Злакомана про хід виконання планів капітального ремонту житлового фонду. Микола Омелянович зокрема зазначив, що завдяки підвищенню квартплати, вдалося отримати додаткові кошти, які зараз направляються в першу чергу на поточний ремонт покрівель та протікаючих підвалів, в наступному році заплановано ремонт перших 200 під’їздів, їх освітлення. На питання депутата Стасюка про те, що ЖЕКи вимагають проводити ремонт тільки за власні кошти мешканців, Злакоман М.О. відповів, що це порушення, допускається лише спонсорська допомога. Пролунала пропозиція про створення комісії по перевірці діяльності кожного ЖЕКа, адже відомо, що якість виконання ремонтних робіт залишає бажати кращого.

Та найбільшого резонансу викликало питання щодо створення ТОВ «Олександрійська енергетична компанія». Депутатам буде запропоновано зробити вибір між двома учасниками конкурсу інвесторів, це ПП «Будівельник» (м. Олександрія, яке в свою чергу буде залучати ще якихось інвесторів!), та ТОВ «Енергомиг» (м. Дніпропетровськ, партнер сумно відомого «Експлеренту», хоча зі слів депутатів там сидять одні й ті ж люди).

Представник «Енергомигу» у своєму виступі наобіцяв дуже багато, навів багато гарних цифр, але сумніви про можливість «Енергомига» впровадити у життя дієві інвестиційні проекти виникали не тільки у більшості депутатів, а і у представників ТЕЦ 1-2 та робітників Байдаківської брикетної фабрики, які влаштували в сесійній залі гучну дискусію з цього приводу.

Слід зазначити показний факт, що за пропозицію депутата А. Турського зробити виїзний день депутата на ТЕЦ 1-2, щоб на місці розібратися з ситуацією, поспілкуватися з колективом цих підприємств (що до речі і планувалось раніше), проголосували лише дві особи (А. Турський і С. Волков), хоча представник ТЕЦ люб’язно погодився негайно подати до міської ради для цього автобус.

Взагалі, треба погодитись з думкою депутата Рушковського, що рішення по цій дуже складній проблемі мають приймати професіонали, а не депутати міськради, більшість з яких мають гуманітарну освіту.

Також на розгляд депутатів були винесені питання про звіт Фонду комунального майна, про надання пільг щодо орендної плати неприбутковим організаціям, про програму розвитку телефонної мережі м. Олександрія на 2006 рік, про затвердження міської програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, різні клопотання та багато інших питань. Жваву суперечку, в основному серед депутатів підприємців, викликало питання про прозорість і легітимність приватизації в нашому місті, зокрема про порушення при знятті з приватизації.

Зі всього видно, що наступна сесія міськради буде дуже напруженою та гарячою. Сподіваюсь, що близькість новорічних свят не завадять депутатам прийняти виважені та розумні рішення на користь всієї громади нашого міста.

О. Ольжич

Додати свій коментар першим

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Листопад 2005 Грудень 2005 Сiчень 2006
пнвтсрчтптсбнд1
2 3
4
5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15
16
17 18
19 20 21 22 23 24
25
26 27 28 29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)