www.rama.net.ua / Новини / Новини Кіровоградщини / 2005 / Грудень

Заволати!

Грудень

Кіровоградці курять більше, ніж в середньому по Україні

Кіровоградці курять більше, ніж в середньому по Україні – такі дані оприлюднили фахівці з контролю над рекламою тютюну. Аби убезпечити здоров’я нації, держава планує заборонити куріння в громадських місцях вже з нового року.

З початку року заборгованість із заробітної плати в Кіровоградській області збільшилася на 2 млн. грн.

Р— початку СЂРѕРєСѓ заборгованість С–Р· заробітної плати РІ Кіровоградській області збільшилася РЅР° 2 млн. РіСЂРЅ. РџСЂРѕ це РЅР° колегії ОДА РїРѕРІС–РґРѕРјРёРІ заступник начальника управління промисловості, енергетики, транспорту та Р·РІ′СЏР·РєСѓ ОДА Віктор Гура. Р—Р° Р№РѕРіРѕ інформацією, станом РЅР° перше РіСЂСѓРґРЅСЏ РЅР° підприємствах регіону СЃСѓРјР° заборгованої заробітної плати становить 9,5 млн. РіСЂРЅ.

На сьогодні в області діє 443 сміттєзвалища, з яких 12 мають необхідні документи

На сьогодні в області діє 443 сміттєзвалища, з яких 12 мають необхідні документи. Про це ІА „Комівояжер” повідомила заступник начальника Державного управління екології та природних ресурсів в області Тетяна Плисенко.
Вона зазначила, що до переліку необхідної документації належать документ на право власності на землю, проектно-кошторисна документація, паспорт місця видалення відходів.

Конференція підприємців Кіровоградської області

Сьогодні, 23 грудня, о 13.00 в м. Кіровоград в будинку Облсовпрофу (пл. Б.Хмельницького) відбудеться конференція підприємців Кіровоградської області.

Район экологического бедствия

Вся страна (во всяком случае ее политический истеблишмент) живет ожиданием выборов. Лозунг «Все и всё на выборы!» по-прежнему актуален. Но может так случиться, что некому будет воплощать программы политических партий в жизнь, а вновь избранным депутатам не к кому будет обращаться за «депутатскими наказами». Зеленые бьют тревогу: в и без того переполненный ядерный могильник под Кировоградом (где сейчас уже 20 миллионов кубометров (!) радиоактивных отходов отравляют все вокруг!) готовятся завезти новую порцию смертоносного мусора... Но чиновникам ни в Киеве, ни в Кировограде, увы, до этого никакого дела - все ушли на выборы...

Листопад 2005 Грудень 2005 Сiчень 2006
пнвтсрчтптсбнд1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12 13
14
15
16
17
18
19 20 21 22 23 24
25
26
27 28 29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2007

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)