www.rama.net.ua / Новини / Новини Кіровоградщини / 2005 / Грудень

Заволати!

Грудень

Навчально-методичний збір

Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи проведено навчально-методичний збір із начальниками управлінь і відділів з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міст і районів області. У ході навчально-методичного збору підведені підсумки роботи у 2005 році, доведені останні керівні документи з питань цивільної оборони.

Громадська колегія

«Міліція з народом!». Саме таке гасло найбільш характеризує діяльність органів внутрішніх справ. Адже правоохоронці захищають права та свободи громадян від злочинних посягань. Але без допомоги населення працівникам міліції було б важко втілити в життя такий принцип роботи.

29 грудня 2005Коментарів — 1 Висловитися

Щоб не зіпсувати свята

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята тож дехто збирається здивувати своїх дітей, друзів та знайомих яскравим феєрверком. Нажаль, в окремих випадках піротехніка може бути небезпечною. Нещасні випадки, які трапляються через піротехнічні вироби, як правило, результат необережного поводження з ними, порушення елементарних вимог безпеки, використання її не за призначенням. Щоб з Вами не трапилося лиха, візьміть за правило серйозно та чітко дотримуватися інструкцій, якими повинні бути забезпечені всі піротехнічні іграшки. Тільки тоді поводження з піротехнікою надасть Вам радості і не принесе шкоди.

Перша відкрита молодіжна конференція національних меншин

З метою створення сприятливого середовища для посилення діяльності національно-культурних об’єднань в Кіровограді та області, Управлінням у справах молоді та спорту та громадською організацією «Кіровоградська Правозахисна Фундація» була проведена перша відкрита молодіжна конференція національних меншин.

До первого снега не успели...

Когда за две недели до начала учебного года обвалилась школа в селе Малая Помошная Новоукраинского района, кто только из чиновников ни обещал мир перевернуть, но отремонтировать полуразрушенное здание в кратчайшие сроки. Прошло уже четыре с половиной месяца, но ремонтно-восстановительные работы еще и не начинались. Более того, не удалось даже раздобыть средства, необходимые на ремонт школы.

1…5 )) 6…10 )) 11…15 )) Вперед
Листопад 2005 Грудень 2005 Сiчень 2006
пнвтсрчтптсбнд1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12 13
14
15
16
17
18
19 20 21 22 23 24
25
26
27 28 29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)