www.rama.net.ua / Новини / Новини Кіровоградщини / 2005 / Грудень / Громадська колегія

Заволати!

Громадська колегія

29 грудня 2005

«Міліція з народом!». Саме таке гасло найбільш характеризує діяльність органів внутрішніх справ. Адже правоохоронці захищають права та свободи громадян від злочинних посягань. Але без допомоги населення працівникам міліції було б важко втілити в життя такий принцип роботи.

З зміцнення законності, формування демократичної правової держави і громадянського суспільства, здійснення заходів, спрямованих на забезпечення ефективної взаємодії органів внутрішніх справ області та населення, громадських організацій, підвищення правової культури та свідомості громадян, при УМВС України в Кіровоградській області було створено Громадську колегію, до складу якої увійшли представники неурядових організацій, професійних і творчих спілок, засобів масової інформації, діячі науки та культури та ветерани органів внутрішніх справ.

Головними завданнями колегії є аналіз діяльності міліції та заходів УМВС України в області, спрямованих на поліпшення профілактичної роботи, правового виховання громадян, реалізацію принципів відкритості і гласності в діяльності міліції, сприяння підвищенню її авторитету в суспільстві, розроблення і обговорення громадських ініціатив, пов′язаних з діяльністю Управління, сприяння вдосконаленню механізмів співпраці УМВС в області з місцевими органами влади, громадськими організаціями, правозахисними, науковими, релігійними творчими організаціями, видавництвами, засобами масової інформації, закладами мистецтва і культури, а також іншими підприємствами, установами та організаціями, діяльність яких впливає на стан правопорядку, правову освіту та виховання громадян.

Сподіваємося, що діяльність громадської колегії сприятиме більш тісній взаємодії міліції та населення, адже тільки спільними зусиллями можливо забезпечити спокій та правопорядок у нашій державі.

Центр громадських зв'язків УМВС України в Кіровоградській області

Додати свій коментар

Ваше ім’я:
E-mail:
Коментар:

Коментарі читачів

Atilla

Реальным было бы помочь патрульной службе транспортом по 2-3 единици на отдел, да 10-15 радиостанций парням на улицу, было бы больше пользы чем штаны протирать и родеть за милицию у микрофона.А может вышли бы на улицу вместо ППС попатрулировать в Новогоднюю ночь, а парни в семье отметили бы праздник. А так... Получат свои командировочные, отчитаются перед Луценко о своей значимости и бурной бездеятельности!
Листопад 2005 Грудень 2005 Сiчень 2006
пнвтсрчтптсбнд1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12 13
14
15
16
17
18
19 20 21 22 23 24
25
26
27 28 29
30
31

Copyright © Радіо Маяк 2008

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)