www.rama.net.ua / Про нас

Заволати!

На даний момент, Радіо МАЯК — єдина радіостанція Олександрії, яка постійно висвітлює життя міста, що через специфіку виходу місцевих видань (раз на тиждень) є важливим аспектом в інформованості громадян.

Враховуючи розвиток інформаційних технологій і динаміку життя сучасної аудиторії інформація дублюється на офіційному Інтернет-сайті Радіо МАЯК — www.rama.net.ua

Музичне наповнення ефіру.

5:00-7:00Музика для дорослої аудиторії, переважно, похилого віку.
В цей проміжок часу в ефірі транслюється добірка радянської музики 60-х-80-х років, музика з кінофільмів, з вкрапленням англомовних композицій категорії OLDY.
7:00-10:00Сучасна музика, переважно, вже хітового характеру, з вкрапленням англомовних і слов’яномовних пісень минулих років. Аудиторія — від 18-ти років.
10:00-18:00Сучасна музика, хіти, що мають помірний, іноді енергійний характер. Аудиторія — від 18-ти років.
18:00З цієї години ефір орієнтується на аудиторію до вісімнадцяти років. З’являються танцювальні композиції, відсоток яких поступово збільшується.

Принцип мовної наповненості: на одну англомовну (франко-, італомовну) пісню припадає 2-3 слов’яномовні композиції. Музика українського виробництва ставиться до ефіру щогодини таким чином, щоб складався певний паритет з російськомовними композиціями. При музичному редагуванні враховується кон’юнктура музичного ринку.

Програмне наповнення ефіру.

Зміст, опис і хронометраж програм на прикладі ефірної доби.

6:01

Програма «З політичного бодуна» (щоранку, ведучий Андрій Турський)
Програма календарно-пізнавального спрямування, в якій періодично з’являються політичні новини загального та місцевого характеру, відбувається аналіз подій, політичних, економічних і громадських процесів Олександрії. Щочетверга — огляд міської преси.

За більше, ніж рік, існування, програма стала своєрідною візитною карткою ранкового ефіру Радіо МАЯК завдяки особливо вдалому ефірному стилю ведучого і достеменному знанню проблемних питань міста (Андрій Турський — депутат міської ради двох скликань, принципово безпартійний.)
Тривалість — 30 хвилин.

6:45

«Ранкова політична кава» (щоранку) програма партнера Радіо МАЯК — компанії «Інтерньюз».
Змістовно і стисло про сьогоденні питання в Україні, думки з приводу від політиків і громадських діячів, динамічний щоранковий огляд політичного життя держави.
Тривалість — 4 хвилини.

7:00

«Ранкові хроніки» (щоранку, по буднях; ведучі: Влад М & Бєлов А)
Ранкове шоу. Головна мета програми — створення ранкового настрою і надання слухачам необхідної енергетики вдома, по дорозі на роботу і на роботі. За розважальною складовою не забувається і про складову інформаційну. Протягом трьох годин ведучі календарно відстежують хроніки подій, надають інформацію щодо подій сучасних. Актуальні теми не залишаються непоміченими з боку радіослухачів, що залучаються до процесу обговорення в прямому ефірі, часто, дискутуючи один з одним. Це є ще однією складовою програми — підняття громадської активності населення, надання прикладів можливості впливати на життя міста, висловлюючи свою громадську позицію.

Включає наступні рубрики:

  1. «Прогноз погоди на сьогодні» — метеопрогноз на день. До прогнозу залучаються слухачі. Інтерактив. В даній рубриці також розповідається про народні прикмети і традиції цього дня.
  2. «Морський бій» — телефонна гра, що має календарно-пізнавальний характер. Слухачі грають з ведучими в справжній «Морський бій». Тривалість — 5 хвилин.
  3. «Вчорашні новини на свіжу голову» — випуск вчорашніх новин. На свіжу, звісно, голову. На момент виходу «Вчорашніх новин» майже всі новини мають «вчорашній» характер. Слухачам надається можливість в більш спокійній атмосфері сприйняти і проаналізувати інформацію. Випуск має оглядово-аналітичний характер. Тривалість — до 15 хвилин.
  4. «Сапер» — телефонна гра. Слухачеві надаються чотири історичних факти. Необхідно визначити, який з них є неправдивим. Акценти ставляться на уважність гравця, логіку мислення і знання історії (часто — глибоке).
Тривалість програми — 180 хвилин

7:30

«Веселі яйця» — розважальна програма партнера Радіо МАЯК, компанії «Діва-продакшн».
Тривалість — 1 хвилина.

8:00

«Вчорашні новини на свіжу голову» — випуск вчорашніх новин. Рубрика ранкового шоу «Ранкові хроніки»
Тривалість — до 15 хвилин.

8:12

«Таксі на Дубровку» — розважальна програма партнера Радіо МАЯК, компанії «Діва-продакшн».
Тривалість — 1 хвилина.

8:30

«Автопро» (щоранку, по буднях) програма партнера Радіо МАЯК, сіндікейшн-компанії «ФДР-радіоцентр». Новини кожного дня про автомобiльний i довколоавтомобiльний свiт. Все, що може бути цiкавим не тiльки водiям, але i людям, якi нiколи в життi не трималися за кермо.
Тривалість — до 5 хвилин.

9:00

Випуск новин. Ведуча — Ірина Данильченко.
Тривалість — 3 хвилини. (випуски новин в суботу: 9:00; 10:00; 11:00; 12:00; 13:30; неділя — без новин).

9:30

Випуск новин.

9:30

«Музичний бриз», дитяча музична програма (субота, неділя).
Тривалість — 15 хвилин.

10:00

Програма партнера Радіо МАЯК, сіндікейшн-компанії «ФДР-радіоцентр».
понеділок — «Саундтрек-шоу». Саундтреки до фiльмiв, де крiм красивих акторiв є ще i красива музика. Крiм того, iнформацiя як про сам фiльм, так i про тих, хто причетний до створення його музичного оформлення;
вівторок — «Слухоманія». Програма про музику, яка навряд чи когось може залишити байдужою. Нетрадицiйнi, «неформатнi» гурти, а також неоромантика. Таке по радio крутять далеко не щодня;
середа — «Топ-тен». Щотижнева програма у формi хiт-параду, яка знайомить слухачiв з найкращими зразками сучасної молодiжної української музики i з подiями, що вiдбуваються в її середовищi;
четвер — «ФДР-вісті». Цiкавi музичнi новини й iнформацiя з життя закордонної музичної iндустрiї та всього, що її стосується, в перемiшку з треками. Такi новини просто так нiде не знайдете;
п’ятниця — «Демоверсія». Oзнайомлення слухачiв з найновiшими релiзами, що виходять на захiдних та українських лейблах. Паралельно з прослуховуванням найцiкавiших трекiв розповiдається iсторiя їхнього створення, довiдки про авторiв та подається iнша iнформацiя, що зацiкавить меломанiв. Якщо мова йде про український альбом — то група чи виконавець дає спецiальне ексклюзивне iнтерв’ю Демо-версiї.). По буднях.
Тривалість — 20 хвилин.

10:30

Випуск новин.

10:40

«Веселі яйця» — розважальна програма партнера Радіо МАЯК, компанії «Діва-продакшн».

10:55

«Інформація до роздумів» — цитати видатних людей. Можливість замислитись і набути досвід. Освітній аспект — окрім імені діяча, називається професія і державна приналежність.
Тривалість — до 20 секунд.

11:00

Випуск новин.
Денний проміжок ефірного часу — один з найважливіших. Непроста і важлива справа підтримати слухача на роботі і створити настрій покладена на тендітні жіночі плечі. Протягом п’яти годин, в різні часові проміжки, слухачам надається коротка інформація про чудасійні події в світі, життя кіноакторів і музикантів.

11:12

«Байки-посміхайки» — розважальна програма партнера Радіо МАЯК, компанії «Діва-продакшн».
Тривалість — 1 хвилина.

11:30

Випуск новин.

11:55«Інформація до роздумів»
12:00

Випуск новин.

12:00

«У світі тварин зі Станіславом Лум’яником» (щонеділі, ведучий — начальний управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі Станіслав Лум’яник).
Світ тварин — прекрасний і неосяжний. Задача ведучого — залучити слухачів до світу тварин домашніх. Професійний підхід відкриває слухачам непомітні сторони життя тварин, дрібниці для нас, але важливі речі для самих тварин. Протягом ефіру триває і спілкування зі слухачами — в прямому телефонному ефірі надаються корисні поради.

12:12

«Таксі на Дубровку» — розважальна програма партнера Радіо МАЯК, компанії «Діва-продакшн».

12:30

Випуск новин.

12:55

«Інформація до роздумів»

13:00

Програма вітань.

13:12

«Веселі яйця» — розважальна програма партнера Радіо МАЯК, компанії «Діва-продакшн».

13:30

Випуск новин.

13:55

«Інформація до роздумів»

14:00

Випуск новин.

14:30

Випуск новин.

14:53

«Таксі на Дубровку».

15:00

Випуск новин.

15:10

«Байки-посміхайки».

15:55

«Інформація до роздумів».

16:00

Випуск новин.

16:30

В ефірі — Оленка Говерла. Робочий день добігає кінця. Учні і студенти вже знаходяться вдома. Саме на таку аудиторію налаштований вечірній ефір Радіо МАЯК. Протягом цього ефіру в різні часові проміжки надається коротка інформація пізнавального, історичного характеру, враховуючи і розважальну складову.

17:00

Випуск новин.

17:10

«Веселі яйця».

17:55

«Інформація до роздумів».

18:00

Випуск новин.

19:00

Програма вітань.

19:10

«Байки-посміхайки».

19:30

«Таксі на Дубровку».

20:00

«Три постріли». Телефонна гра. Слухачі розв’язують питання на логічне мислення. В грі беруть участь лише три слухачі, що дотелефонувалися. По буднях.
Тривалість — 20 хвилин.

20:12

«Веселі яйця».

20:30

«Таксі на Дубровку».

20:55

«Інформація до роздумів».

21:00

Субота — «Світове чарт-шоу», програма партнера Радіо МАЯК, сіндікейшн-компанії «ФДР-радіоцентр».
Тривалість — 45 хвилин.
Неділя — «Радіочарт Топ-40», програма партнера Радіо МАЯК, сіндікейшн-компанії «ФДР-радіоцентр». Тривалість — 45 хвилин.

21:30

Програма партнера Радіо МАЯК, сіндікейшн-компанії «ФДР-радіоцентр».
понеділок — «Рокабільний психоз». Програма знайомить iз найкращими зразками рок-н-рольної музики у стилях рокабiллi, сайкобiллi та всiх iнших «-бiллi». Доброякiснi зразки вiтчизняного та зарубiжного рок-н-ролу дають слухачам неймовiрний заряд енергiї та iнформацiї про цi музичнi стилi. Ведучий програми має безпосереднiй стосунок до цiєї музики, бо вiн солiст групи «Mad Heads»;
вівторок — «Саундтрек-шоу»;
середа — «Слухоманія»;
четвер — «Топ-тен»;
п’ятниця — «ФДР-вісті».
По буднях.


Реклама: два рекламних блока на годину (початок — двадцята і п’ятдесята хвилина), з 6:50 до 23:50.

Бюджетные автомобили в Украине, как выбрать автомобиль.

Copyright © Радіо Маяк 2011

Зворотній зв’язокОбмеження відповідальностіПро сайт


Алеевка ;-)
http://sexencyclopedia.net/